Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy elenged anyám?

Figyelt kérdés

18l vagyok. Találkozni akarok egy férfival (32). Valahogy felhozódott, hogy nemrég kiment a bokám, és azóta fáj. Így derült ki, hogy orvosi egyetemet végzett, és megnézné, hogy mi van vele.

Félek, hogy anyám nem engedné, hogy találkozzak fele, mert nyilván más is történne, mint az, hogy megnézi a bokám. Másik, hogy este 6 körül érne rá, nála.



2012. ápr. 17. 20:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A kérdező is kufircolni akar.
2012. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék, csak marha nehéz kivitelezni!!
2012. ápr. 17. 20:46
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
Egy 18 évesnek nagyon ritkán van már tökéletes teste :) 20-25 között tökéletes egy nő testileg. A 18 még gyerek, akárhogyan is nézzük, hiába nagykorú.
2012. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Most hiába magyarázod, hogy egy 18 éves még nem nő, nézzél már szét. Gyönyörűek, még női szemmel is.
2012. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, hogy vele találkozol. Ennyi.
2012. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

de jó szövege van, hirtelen orvossá avanzsált csak hogy meghúzhasson. te meg beveszed. persze, ha neked is ínyedre lenne a kufirc akkor oké.

nos, 18 évesen rég rossz ha engedélyt kell kérni ilyesmihez.

mondd anyukádnak, h moziba mész a barátnőddel, vagy van a suliban egy projektfeladat, amit nála dolgoztok ki.

vagy mondd, h orvoshoz mész a bokáddal. :P

2012. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az a probléma, ha moziba megyek, ők visznek és jönnek értem. Orvoshoz is anyám visz.
2012. ápr. 17. 21:04
 18/21 anonim ***** válasza:

nagykoru vagy, nem kell sem engedelyt, sem fuvart kerned.

konyvtarba mesz, kavezni, moziba, tanulni, maganyra vagysz/rossz kedved van, elmesz setalni, a lehetosegek tarhaza kimerithetetlen. vagy mondd, hogy randid van.

2012. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ellenőrzés alatt vagy és ennyire önállótlan, szerintem sehogy, mert anyukád beájul.
2012. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
már bocs, de látom a 18 éveseket és bár igen, van köztük pár koraérett, aki már kifejlett női testtel rendelkezik, de azért a nagy átlagnak még se a melle, se a csípője nem nyerte el a végleges méretét. Úgyhogy nem tudom te mit látsz a 18 évesekben. Egy pl 22 éveshez képest sehol sincs.
2012. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!