Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot magamnak,...

Vettem egy laptopot magamnak, mert a közös számitógép nagyon lassú. Azóta a férjem folyton piszkál, féltékenykedik. De miért?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, miatta lassú a gép, mert mindenféle hülyeségeket tölt le. Filmeket, zenét és azokat ott is tárolja a gépen.

Nekem munkaeszköz a számitógép. Otthon dolgozom és interneten küldöm be a kész anyagokat a főnökömnek. Erre most a férjem azt hiszi, hogy azért kellett a gép, mert pasizok, titkos dolgokat teszek fel, amiről ő ne tudjon. Tiszta őrület.

A gépet megmutattam neki. Nincs sehol jelszóval vagy egyébbel védve. Csak azért kell, mert pont azok a programok vannak rajta, miket használok és nem kell egy órát várni, hogy egy-egy levelet pl. el tudjak e-mailen küldeni. Ezt szépen el is mondtam neki. De nem érti. Akkor mégis mi a fene baja lehet?

Ja. És saját pénzből vettem, nem a közösből és nem tőle kértem. 46 éves vagyok, férjem 65. Ha meg akarnám csalni, ahhoz nem kellene új számitógép, nem?


2009. jún. 19. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
szerintem vegyél egy lapátot is, és tedd a férjed alá! Ha valaki ennyire értetlen én csekélyértelmű (még Micimackó is okosabb), akkor levesbe vele! aztán síránkozzon nyugodtan a saját hülyesége által kiásott romokon! Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy végigkínlódj egy ilyen gyökér mellett akár 1 további évet is! Ja, és talán nője is van, és ezzel palástolja a saját bűnét. Sajna ilyenek a pasik, én csak tudom, volt 2 férjem, meg ezen kívül sok próbálkozásom, hasonló gyökerekkel, mint amit leírtál. Lépj tovább innen!
2009. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy a saját hűtlenségét palástolhatja a féltékenykedésével és a laptop-ügy kapóra jött neki.
2009. jún. 19. 23:52
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiába mondják, hogy mindenki magából indul ki... de vannak olyan emberek, akik alapból féltékenyek, gyári hiba. Rettenetesen meg tudják vele keseríteni a párjuk életét. Utálatos dolog a vádaskodás, és persze, hogy nem kell ehhez új számítógép... valamiért nem érzi magát biztonságban, vagy csak simán önértékelési zavarai vannak és úgy hiszi bármikor elveszíthet, vagy neki van valami vaj a füle megett.
2009. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Én nem vonnék le messzemenő következtetéseket a házasságotokat illetően, hanem vennék még egy laptopot. :D


Mi is így vagyunk itthon, nekem is van egy, páromnak is van egy munkára, meg van egy közös erőmű, ami mégis lassú, mert agyon van terhelve. (Nem letöltéssel, de ez mindegy.)


Az, hogy pasizol-e, meg egészen más kérdés. Annyi a közös, hogy az is egy féltékenység. :)


40/F

2009. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Mind igaz, amit leírtatok, nekem is lenne rá tippem, hogy miket néz a hapsi. Ámde nem ilyen egyszerű az élet, hogy elromlott, meg régi is már, ki vele. Én szívesebben javasolnám, hogy állj ki önérzetesebben magad mellett. Figyeld meg, mennyi védekezés van a kérdésed soraiban is: "A gépet megmutattam neki. Nincs sehol jelszóval vagy egyébbel védve. És saját pénzből vettem, nem a közösből és nem tőle kértem". Használod a gépet, amit vettél, és kész. Feltehetőleg veszekedni fog, keresztbe tesz, de ne ijedj meg tőle. Ha vita van arra ügyelj, hogy (1)őrizd meg a méltóságodat, tehát semmi gorombáskodás, ordítozás, inkább a "kivonulok a teremből mint a fidesz" (2)Sose támadj ugyanazzal a fegyverrel. Ha vádaskodik, te ne tedd azt, ha kiabál, légy csendben, ha dúrva, te legyél kedves. A helyzet fölé kell emelkedni, példát mutatni, és türelmesen megvárni, míg mégsézi a haragot. Az erő veled van!
2009. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!