Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés. Ki miért,...

Összeköltözés. Ki miért, hogyan, mennyi idő után költözött össze? ÉS mennyivel számoljunk az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Mi több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal és elgondolkodtunk az összeköltözésen. Fiatalok vagyunk még, sokat vagyunk együtt, de nekem túl nagy a nyomás az ő szülei részéről. Sosem veszekszünk komolyan, csak amikor a szülei beleszólnak valamibe. Ilyenkor általában már ott tartunk, hogy oké, vége, én már nem bírom tovább. Már egy ideje úgyis tervbe volt véve az összeköltözés, így most felvetettem mint problémamegoldást. Persze nem akarjuk elkapkodni a dolgokat, van munkánk, csak miután összejött egy kis plusz pénz, kb október környékén gondoltuk. A másik dolog az lenne, hogy mennyi pénzzel számoljunk? Tudom, hogy nem lesz piskóta, de csak egy kis garzonba mennénk, elég jókat találtam 35-40E-ért, viszont rezsi, stb stb?
2009. jún. 18. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi garzonban laktunk, csak hazaköltöztünk a családi házba, mert babát várunk! :)

Nekünk a rezsi(víz, villany, net, kábel tv, fűtés) a leghidegebb hónapban kb 25E Ft volt.

Mi szinte azonnal összeköltöztünk(külföldön), aztán itthon jött az albérlet.

2009. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és nagy gratula a babához! :)
2009. jún. 18. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

köszike! ;) Nektek pedig sok szerencsét a közös életetekhez.

Ja, és kitartás!!!! :)

2009. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A rezsire kérdezzetek rá az albérlet megtekintésekor. Nagyon változó lehet. Nekünk például egy 42nm-es albink volt, gázkonvektoros. A fűtés télen havi 40ezer volt úgy, hogy reggel 6 és este 7 között nem ment a fűtés és mikor bekapcsoltuk, akkor sem volt meleg a lakásban (egy-két pulóver simán elfért rajtunk). Emellé volt még 10ezer a közös ktg., a kábeltv, az internet, a vízdíj, stb. Szóval kb. 80-90ezer volt a havi rezsink. Mindenképpen kérjetek a leendő főbérlőtől számlákat, hogy mennyi az annyi.
2009. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!