Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit költötok el egy...

Mennyit költötok el egy hónapban a fizetésből? Van aki félretudja tenni az egészet és csak borravalőból él?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

90-95 a párom fizuja. Albérletre elmegy kb 40, kifizetjük a 2 előfizetős telót (ált 13 E, de ebből 5-5 ezer az előfizetési díj), plusz a digit ami 7-8 E. Emellett kaját veszünk, és most 15 E kauciót is ki kellett fizetnünk.

Kajára talán 15 E ha maradt, mert félretettünk 12 E-t.

De lehet, hogy ehhez is hozzá kell nyúlnunk.

2012. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem nettó 124 a fizum, ettől a hónaptól 129. plusz kafeteria. 19000. A párom 80-100 között keres. általában 10-20 között teszek félre havonta, most esküvőre mennek a kifizetni valók, így most nem nagyon teszek félre.De utána megfogadtuk, hogy a 200-on felüli részt elrakjuk. Ez havi 20 ezer kb. Ennyit tudunk elrakni. nem is lenne baj, ha ezt télen is tudnánk tartani :(
2012. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82000 a nettóm.(irodai munka). A párom sajnos minimálbéren van(kisvállalkozás)és annyit is hoz haza. Félre tenni nem tudunk szinte semmit, talán pár ezer forintot havonta. Általában feléljük mindet főleg télen a gázszámla miatt, plusz mindkettőnknek van hitele. Tavaly még tudtunk félretenni, mert többet hoztunk haza nettóban. Esküvőt nem tervezünk és ebből a pénzből szaporodást sem. Borravalót nem kapok, sokszor még jó szót sem.
2012. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy azárt le kéne pontozni mert segítjük a szülőket. Vagy lehet az fáj másnak hogy MI tanultunk nagyon sokat, a jó állásért? (A férjem egyébként tolmács, én pedig könyvelő.)Ez 550/2fő. Szerintem nem csúcsfizu
2012. ápr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a férjemmel a havi bevételünk 200 körül van. Hitelünk nincs, és egyelőre nem tudunk spórolni, mert a gyerekszobát építgetjük hónapról hónapra. Mikor mennyi pénz marad rá.Mindig annak sír a szája aki többet keres az átlagnál.Ez az utolsónak szól. Szerintem az 550 havi bevétel Magyarországon sokaknak csúcs fizut jelentene.Ámbár én nem panaszkodok,de van olyan ismerősöm akinek van diplomája és mégis munkanélküli. Nincs protekciód véged van ebben az országban. Úgy hallottam, mostanában már ahhoz is ismerős kell, hogy egy szupermarketbe árufeltöltő legyél havi 75 rongyért. EZ GÁZ!
2012. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!