Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért jó ez nekik? Hosszu, de...

Mért jó ez nekik? Hosszu, de jol jönne a tanácsotok.

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkodtam,hogy hova irjam a kérdésem,de ezt a kategoriát talaltam legjobbnak.

Az unokanővéremről és a volt legjobb baratnőmröl van a szó,régen nagyon joba voltunk egymassal mi 3an,mindent meg tudtunk beszelni,állandoan együtt voltunk,aztan amikor nekem lett baratom ,minden meg változott. Észre vettem,hogy kibeszélnek,föleg az unokatesom a baratnőmnek,ellenem forditotta,de hat neki se kellett sokaig mondogatni a dolgokat.Beszeltek velem,de tudtam,hogy ez már csak popsi nyalás,és inkabb hagytam őket,rossz volt,de meg tettem,és sokkal jobb is nélkülük.Mivel a baratnőmel 1 osztalyba járunk ezert mindennap valamennyit beszélünk.MIndig talaltak valamit bennem amit kifikazhattak,most pl az jött fel ,hogy én utanozom őket,és mindenkinek terjesztik,pl az unoka tesomnak szőke a haja nekem fekete,de nem akarom festeni és ebböl azt vették le ,hogy en az ő hajszinet utanozom,akkor futni járok a baratnőm is regen jart futni,és most az van,h őt utanozom.Akkor nem rég csinaltattam tetkot azzal is "utanozom" akkor lattam hogy irjak,hogy milyen izé vagyok,hogy mindig veszek magamnak ruhat,meg hogy az avonbol is rendelek,meg hogy ki vettem a legdragabb telefont(ami persze nem igaz),hogy anyu nem rég uj butorokat vett a házunkba.Nem értem minek csinaljak ezt? mindig ők jönnek oda hozzam,persze latszik hogy engem nem erdekelnek.de ez már sok(k) valami tanacs?


2012. ápr. 9. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:
+ ők vékonyak,én teltebb vagyok nalluk(szerencsére) és piszkalnak,hogy én biztos nem vagyok anorexias,nem a szemembe mondjak,hanem mindenkinek:S
2012. ápr. 9. 16:46
 2/5 anonim ***** válasza:

küld el öket a francba. ne sirj utánuk mert ezek nem igazi barátok.

nálam is ugyanez volt.adott voltam én és egy házas pasi,aki már válni készült.mindkettönket birtak a barátaink.

amint összejöttünk mindenki ellenünk fordult és kerültek minket. mert hogy szétromboltunk egy családot bla bla...

az nem számitott hogy ölték egymást évek ota.de nem érdekelt engem sem az egész.ilyenkor derül ki ki az igazi barát!

2012. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Féltékenyek, hogy lett barátod. nem voltak igzai barátok, azt kell mondjam.
2012. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: az honnan a bánatból derült ki, hogy van-e egyáltalán barátja?
2012. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"aztan amikor nekem lett baratom ,minden meg változott+

3. sorban, de látom az értő olvasás az nem megy.

2012. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!