Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sajnálják a barátom?

Miért sajnálják a barátom?

Figyelt kérdés

a barátommal 7 hónapja járunk, Ő 20 éves én 19 vagyok.

Persze volt már nálunk, énis náluk.

De amikor nincs itt, és anyámékkal beszélek mindig azt mondják, hogy "Te elnyomod ezt a szegény fiút. Nem tud érvényesülni melletted a szerencsétlen, csicskáztatod meg papucsot csinálsz belőle..." stb. Pedig pont hogy utálom a papucs fiúkat.

Oké, tény mi is veszekszünk néha, meg olykor kiakadok, de a szüleim előtt nem csinálok vele semmi rosszat.

Sosem csicskáztatom semikor, soha nem szoktam neki parancsolgatni, tiltani semmit.

Sőt pont egy olyan pasira vágynék aki kemény de ha kell lágy, kiáll az igazáért, és határozott...

De anyámék folyton ilyeneket vágnak a fejemhez, már idegesít, komolyan.


2012. ápr. 9. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy csak te nem veszed észre és ők igen. Az emberek pont azokat vonzzák magukhoz, akiket a legkevésbé sem akarnak. Kérd meg a szüleidet, hogy mondjanak konkrét példát arra, mi az amiben csicskáztatod a barátodat. Így ha igazuk van, akkor tudsz rajta változtatni, ha nincs meg meg tudod mondani.
2012. ápr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami tényleg feltünhetett nekik ha ezt mondják!

Hogy igazuk van-e azt csak te tudhatod.

Nekem van olyan ismerősöm csaj aki kemény pasikat szereti akik megmondják neki mit tegyen! Persze amint összejön egy ilyennel azonnal elkezdi átváltoztatni papuccsá és egy idő után ezért kiszeret belőle...

Szóval az hogy kemény pasit szeretnél még nem jelenti azt hogy akarva/akaratlanul nem akarod papuccsá változtatni!

2012. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam már ilyen helyzetben sajnos. Én azonban tényleg így bántam a barátommal, amit csak akkor vettem észre mikor szóltak miatta. Azért csináltam mert nagyon sok olyan kapcsolatot (pl. szüleim és egyéb családi barátok) látok magam előtt, ahol a férfiak elnyomják a nőket és ez nagyon idegesített. Így megfogadtam, hogy a mi kapcsolatunk biztosan nem lesz ilyen, velem ezt senki nem fogja csinálni, ezért nagyon kemény és határozott voltam, ahogy észrevettem, hogy valamit próbál rámerőltetni, vagy nem ért velem egyet egyből "harci módba" álltam:D és kiosztottam...később a barátom is említette, hogy neki ez rosszul esik és a szüleim is felhívták rá a figyelmemet és rájöttem, hogy sajnos igazuk van, elég szemét voltam... azóta már visszavettem és abszolút egyenrangú felek vagyunk és nagyon jó a kapcsolatunk. Nekem sem tűnt fel, mert én azt akkor úgy jónak gondoltam, lehet, hogy veled is ez van. Azért nem tűnik fel, mert neked az a természetes. Barátodat is megkérdezheted, hogy nem bántja-e az, ahogy viselkedsz vele stb.

21/L

2012. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!