Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim elfogadják, hogy milyen vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki a számukra, hogy 20 évesen dohányzom. Elsőre elég jól fogadták, azóta azonban engem szidnak a rokonainknak meg a barátoknak telefonon, pl. olyanokat mondva, hogy egy elfajzott hülye gyerek vagyok, meg ilyenek. Nem tudom, hogy ezt hogyan kezeljem, de nagyon nem esik jól.
2012. ápr. 6. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szokj le a cigiről, a te érdekedben is mondom ezt.
2012. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha leszokom, akkor azzal meghunyászkodom előttük és be kell adnom a derekam az akaratuknak a továbbiakban is.
2012. ápr. 6. 10:10
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

> Ha leszokom, akkor azzal meghunyászkodom előttük

Ha leszoksz, akkor nem rohad szét a tüdőd.


> és be kell adnom a derekam az akaratuknak a továbbiakban is.

A továbbiakban nyugodtan szarhatsz a véleményükre.

2012. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem meghunyászkodás,hanem közös érdek! De inkább a tied!Csúnya,büdös,drága,egészségtelen.Remek ötlet.:(
2012. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, hogy igazatok van. Viszont ha én most azt mondom, hogy leteszem a cigit csak azért mert anyámék megtudták, akkor az elég hülyén venné ki magát mindenki szemében.
2012. ápr. 6. 10:28
 6/18 anonim ***** válasza:
Cigizz tovább, és örülj majd a betegségeidnek! Ha ez fontosabb neked, mint a szüleid szava. Ha nem fogod fel, hogy nem a szüleidért kéne leszokj, hanem magadért, akkor szerintem mi hiába mondunk akármit.
2012. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, hülyén jönne ki, amennyiben egy érett, felnőtt döntés meghozása hülyeség.
2012. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Tény, hogy a dohányzás baromi egészségtelen, és következményei lesznek évek múlva, de most itt többről van szó szerintem. Nem tudom, hogy milyen ember vagy, de ha rendes becsületes tanuló/dolgozó srác, akkor a szüleidnek nincs joga elítélni (pláne nem elfajzott hülye gyereknek hívni) azért, mert cigizel. Persze lehet nekik is véleményük, de egyrészt ilyenkor illene a szemedbe mondaniuk, nem mások előtt kibeszélni téged, másrészt pedig itt is el kell gondolkodni azon, hogy prűdségből, meg konzervatív eszmékből mondják ezt, (mivel ugyebár az ő idejükben nagyobb szégyen volt ilyen fiatalon dohányozni), vagy az egészséged érdekében. Annak sem ártana utánanézni, hogy ők dohányoztak-e valaha, mert akkor elég hiteltelen lenne a dolog.


Szerintem szembesítsd velük, hogy tudod, hogy szidnak mások előtt, legközelebb a szemedbe mondják, tovább azt is, hogy 20 évesen magad is tudsz dönteni az életedről. És ha hibát is követsz el, azok legalább a sajátjaid lesznek.

2012. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 evans ***** válasza:
dohányozzál csak! én is dohányzom 23 éves vagyok és nekem is 20 évesen tudta meg a fater /megjegyzem én mondtam el neki/ már nem élek vele de ha náluk vagyok látogatóban vagy akárhol ahol ő is ott van megtisztelem annyival hogy előtte nem gyújtok rá mert tudom hogy nagyon ellenzi! DE apám soha egy fillért nem adott cigire sem senki más minden doboz cigit SAJÁT /megkeresett/ pénzből vettem!!
2012. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Cigizz csak nyugodtan aztán aludj békén majd a sírodban 40 évesen, mert tüdőrákban kimúltál..

Sok sikert!

2012. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!