Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a szüleim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szüleim, hogy elfogadják, hogy barátom van? Távkapcsolat.

Figyelt kérdés

Van egy barátom, távkapcsolatban élünk már pár hónapja és szeretném hozzá elmenni 2 napig, de anyu-apu nem enged. Anya megérti, hogy szerelmes vagyok és menni akarok, de egyedül nem enged el. Apa meg egyáltalán a gondolatot is utálja, hogy van valakim. (Ő úgy tudja, hogy nem komoly a dolog, hogy csak ismerkedünk és nincs semmi köztünk.) Szóval hogyan érhetném el azt, hogy a szüleim engedélyezzék mindezt és ne akadjanak ki rajta és engedjenek el hozzá 2 napra ? Én nagyon komolyan gondolom ezt az egész kapcsolatot és Ő is, szóval megbízunk egymásban meg minden.

köszi a válaszokat előre is.

L/15


2009. júl. 16. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
15 évesen akármilyen komolyan gondolod is,kicsi a valószínűsége,hogy tartós lesz a kapcsolatotok.Ha még a távolság is nagy köztetek,akkor különösen.Igaza van a szüleidnek,hogy nem engednek el.Még nagyon fiatalvagy ehhez.
2009. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menny a távolság?
2009. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jó, de nem akarok vele lefeküdni vagy ilyesmi, nem azért megyek oda, csak hogy vele lehessek. bármit megadnék érte, hogy megint együtt lehessünk, de igy, hogy a szüleim nem engedik, mert nagyon féltenek, így nem lehet. megérthetnék, hogy szükségem van rá. vagy akkor legalább jöjjenek el velem és ők addig ellesznek valahol míg én Ő vele leszek. csak sajnos nem vesznek komolyan :(

amugy, 200km

2009. júl. 16. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha először inkább ő jönne hozzád. Az illendőbb is és így a szüleid se lesznek kiakadva, hogy elmész ki tudja hová. :) Vivát kompromisszum! :D :D
2009. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:))hajaj azt hiszem szakértő vagyok a témában xD én is annyi idős voltam mint te amikor elkezdődött a távkapcsolatom ugyanez volt a helyzet de szerintem is a fiúnak kell elmennie először a lányhoz. (köztünk is kb annyi volt a távolság) engem először bátyám vitt mert elment addig horgászni közben meg kitett engem pár órára. Hehe a régi szép idők még mindig emlékszem arra a feszült hangulatra amikor találkoztunk remegő lábbal, nagyon jó dolog és különleges az ilyen szerelem hidd el nekem!! Sokkal erősebb érzések vannak benne mintha minden nap láthatnátok egymást dehát ezt biztos tudod/tudni fogod. Ne hallgass arra aki ellenzi ezt mert nekünk 3 évig tartott és sose veszekedtünk. (igaz a lány 2ésfél évvel idősebb mint én) úgyhogy nem lehetetlen! Életem legboldogabb évei voltak.. azt tanácsolom hogy segítsd építeni a fiú és apud közt a viszonyt:) az döcögősen ment nálunk is eleinte. Először találkozzatok párszor valamit találjatok ki és amikor megismerik a te szüleid őt akkor már könnyebb lesz. Mellesleg hány éves a srác?
2009. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok 18/f
2009. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ő is 15 éves, 4 hónappal idősebb nálam.

köszönöm a válaszokat, van benne valami, hogy először ő jöjjön, csak félek egy kicsit, mert apa nagyon ellenzi, hogy barátom legyen, egy igazi fiúgyilkos :( :S

de azért majd megpróbálom megbeszélni vele :)

2009. júl. 17. 20:07
 8/9 anonim válasza:
Hát ez full érdekes mert ugyanez a helyzet velünk, csak más korosztályban xD 14-18 év =)
2009. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg apukádat, hogy egyáltalán miért ellenzi már azt is, hogy barátod legyen! Mert oké, hogy még csak 15 éves vagy, de egyszer el kell kezdeni megtapasztalni dolgokat. Mondjuk azt megértem, hogy nem enged el, ezért szerintem is az lenne a legjobb ha valahogy megismertetnéd a fiút a szüleiddel. Ki tudja, még a végén apukád megkedveli... :)
2009. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!