Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ilyen tökéletes...

Szerintetek is ilyen tökéletes a férje vagy csak dicsekszik?

Figyelt kérdés

A kolléganők szeptemberben jött vissza dolgozni, azóta egyfolytában a férjéről meg a gyerekéről áradozik. Megkérdezem, milyen volt a hétvége, rögtön mondja, hogy a férje milyen zseniális meg takarítónőt hívott hogy őt meglepje meg meglepetés wellness-hétvégét szervezett.

A hab a tortán, hogy a gyerek állítólag mióta oviba jár még csak 1x volt beteg.


Lehet valami baj köztük, amit így kompenzál? Mit gondoltok?


2012. ápr. 4. 14:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Elég jól dolgozik, ez igaz. Másról is lehet vele beszélni, nem csak ezekről a dolgokról.


Nem irigykedek, csak nem hiszek neki.


Azért kérdezem, mert illik. De ilyenkor csak annyit várok, hogy "jól", nem azt, hogy részletezze.

2012. ápr. 4. 15:58
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ne kérdezd. Röhej hogy még most is magyarázod.
2012. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Nincs tökéletes ember, de azért közel tökéletesek igen is léteznek. Az én férjem is hasonló, mint a kolleginádé. Én is visszamentem dolgozni mióta mindkét gyerekem ovis és takarítónőnk van, ami a férjem ötlete volt. Az én gyerekeim sem betegesek, de nálunk ütemszerűen érkezik meg január elején az arcüreggyulladás már 3 éve mindkettőnél. Ezen kívül nem igazán szokott bajuk lenni, maximum egy kis meghűlés. Kis vasgyúrók, kivédenek mindent. A férjem is lepett már meg sokszor, akár családi kirándulással, hogy szombaton bejelentette, hogy öltözzünk, irány az állatkert, akár azzal, hogy lepasszolta a gyerekeket a mamihoz és engem elvitt egy egész hétre wellnessezni. Nyaranta szintén mindig meglep, ő szokta kiválasztani a nyaralás helyszínét. Ezen kívül szokott hozni virágot akkor is, ha nincs névnapom/szülinapom, de a gyerekekre is gondol olyankor, kapnak édességet, vagy játékot. Ha valaki kívülről lát minket, lehet, azt gondolja, hogy "mintacsalád" vagyunk, pedig természetesen itt is vannak problémák, de ezeket meg tudjuk oldani. Ezen kívül minden szép és jó. Én hinnék a kolleganődnek.
2012. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt egy ilyen rosszindulatú kolléganőm a nyáron, mint amilyen te vagy kérdező. Én egy optimista ember vagyok, ez meg nyomatta a süket rizsát, kombinált mások háta mögött, ha valaki hátat fordított neki, rögtön elkezdte róla mondani a rosszindulatú pletykákat. Neki mindenki rossz volt, mindenki tuti hazudik, féltékeny, blablabla....

De örülök hogy megszabadultam tőle! További szép életet kívánok a kolléganődnek, te meg fortyogj csak nyugodtan!

2012. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehet szép és jó élete a kolléganőnek.Miért ne lehetne?Mindenki számára mást jelent a boldogság,az elégedettség!



Azért arra kiváncsi lennék, hogy te meséltél-e magadnak a kolléganőnek válaszképpen?

Mert ha nekem ennyi mindenről beszél valaki,akkor azzal szóba elegyedek és örülök,ha van közös téma.Mesélek magamról stb...

2012. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy rosszindulatú vagy és állati irigy.



ha valaki mesél neked a boldogságáról, te egyből azt gondolod, kompenzál....talán VELED nincs valami rendben. nekem ez jött le, bocsi..

2012. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed hogy van és felháborodsz meg kombinálsz, ha pozitív dolgot mesél? Adja az ég, hogy ne legyen az új munkahelyemen ilyen savanyú és irigy gonosz nő!!
2012. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!