Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ideiglenes gyermekelhelyezésné...

Ideiglenes gyermekelhelyezésnél ha fellebbezek (az apa kapta meg a gyereket egyenlőre) az igaz, hogy ugrik a láthatás?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Amíg nincs új jogerős ítélet, addig minden marad a régiben.

De csak volt vmi oka az elhelyezésnek, nem?

2012. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy ugrik. A láthatásnak ehhez semmi köze, attól csak nagyon súlyos esetben tiltanak el valakit.
2012. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már, ha arra gondoltál, hogy közben te láthatod-e a gyereket? Jól értem a kérdést?

(Második válaszoló voltam.)

2012. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Második válaszolónak: igen, én láthatom-e a gyereket, ha fellebbezés után nem nekem ítélik? Az ügyvéd szerint ugrik a láthatás ideiglenes elhelyezés utáni fellebbezés során.
2012. ápr. 3. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, én olyanról még nem hallottam, hogy ilyesmi miatt ugrana a láthatás! Milyen hülyeség ez! A láthatáshoz a gyereknek is joga van, nem csak a felnőttnek, ilyen esetben nagyon komoly indok kell annak korlátozására, vagy főleg tiltására.

Én nem akarok a kolléga ellen beszélni, nem is tehetem, hisz nem ismerem az ügyet, de a helyedben megkérdezném még egyszer, hogy ezt pontosan hogyan gondolta, mert szerintem félreértesz valamit.

Ha tévedek, akkor bocsánat, de ezt tényleg nehéz elképzelnem. (Esetleg hívj fel egy gyámhivatalt, akár névtelenül, és tedd fel ezt a kérdést.)

2012. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer. Gondolkozom, hogy keresek egy másik ügyvédet. Véletlenül nem Debrecen környéki vagy?
2012. ápr. 3. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, budapesti. :)

De mondom, én véletlenül sem az ügyvéded ellen beszélek! Szerintem lehet, hogy félreértettél valamit, vagy ő tud valamit, amit én nem - természetesen ez utóbbi dolog sem kizárt!

Csak tényleg, kérdezz rá még egyszer, hogy pontosan mire gondolt, hogy gondolta.

2012. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!