Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a láthatás...

Mit tehetnék a láthatás érdekében?

Figyelt kérdés
Feleségemtől külön élek már lassan egy éve. Kb 1 hónappal ezelőtt beadtam a gyerekelhelyezési papírt a bíróságra, mivel úgy érzem (illetve a gyerekek is megerősítettek abban, hogy velem szeretnének élni, a régi otthonukban). Az édesanya azóta minden lehetséges eszközzel akadályozza a láthatást. Vasárnap nem mehettem be a gyerekekhez, mert közölte, hogy mindenről ő dönt és az van amit ő akar, és most nem láthatom a gyerekeket. Kihívtam a rendőrséget, akiknek előadta, hogy a héten már 3szor voltam a gyerekeknél ezért nem engedte meg most, h menjek, és ezt a vele egy házban élő (testvér, szülő) tanúk is igazolják. Persze ez hazugság. A gyerekeknek vettem egy telefont, min ingyen beszélünk. Napi 3-4szer felhívtak, mindennapos volt a fél-1 órás esti mese olvasás, mert csak úgy voltak hajlandók elaludni. Anyuka az incidenst követően, hétfőn egész egyszerűen elvette a gyerektől a sim kártyát, így én sem tudom felhívni a gyereket és ő sem engem. Ha a feleségemet hívom, egyszerűen nem veszi fel a telefont. Mivel nincs még gyermekelhelyezés, elvileg közös felügyelet van, de mit tegyek, hogy a láthatás létre is jöjjön? Áprilisban lesz tárgyalás, addig nem láthatom a gyerekeimet????
2012. febr. 29. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Igaz a másik felet is kellene hallanunk, de ha olyan amilyennek leírtad akkor hát... Nem mondok semmit sem inkább róla. Szerintem mikor csak teheted harcolj értük, a bíróságon is. Nincs tanúd aki bizonyítja, hogy nem voltál a gyereknél? Esetleg aki ezeket a tényeket is bizonyítja? 14L
2012. febr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 /Anita_'94/ ***** válasza:

Ne hagyd magad! Ha nem volt még gyerekelhelyezés, akkor miért pont az anyánál vannak a gyerekek, amikor ilyen erővel nálad is lehetnének. Főleg, ha veled szerettek volna maradni.

Feltételezem, minden úgy van, ahogy leírtad, mert egy anonim oldalon minek szépítgetnéd a dolgokat. Ez esetben én pl aputól igenis elvártam volna, hogy ha kell, akár erővel is, de magával vigyen. Tudom, hogy ez azért nem így működik és akár baja is eshet miatta, de ne hagyja magát lerázni.

Amúgy hány évesek a gyerekek és melyikötök címére vannak bejelentve?

2012. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!