Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Práter utcába engedjem a...

Práter utcába engedjem a lányomat? (8. ker)

Figyelt kérdés
Oda akar menni egyik barátnőjéhez kb délután 2 körül,de semmit nem tudok a környékről.Nyugodt szívvel engedhetem oda? 15 éves.
2012. ápr. 2. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

El. Főleg ha a körúthoz közeli részen lakik. Azon a környéken van a Corvin negyed ;).


Én a tavaszmezőben laktam 2 évig.

2012. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Jázmin u-ban laktam, bekamerázott, nyugis környék volt.
2012. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem útvonaltervezőbe és a práter utca 20-25 körül van a lakás,eléggé az elején.
2012. ápr. 2. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ott a Corvin-sétány -nem a negyed-, még a gettó kellős közepe, bár ahol van térfigyelő-kamera, az valamivel jobb rész.
2012. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én sokszor járok arra és nyugodt szívvel hívom gettónak. De napközben nem vészes, van ott egy iskola is, elég sok fiatal mászkál napi szinten tehát. Én is odajárok, egy esti képzésre, 5-re megyek és 9-kor jövök ki. Még nem öltek meg, de ha nem muszáj, azért hobbiból nem grasszálok. Engedd el szerintem, de este már ne sétáljon kint egyedül!


20/L

2012. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a Blaha Lujza térhez közel jártam 6 évig gimnéziumba, és felnőttem, igaz láttam cifrákat, de aki nem burokban nevelkedik, az mind lát.

Engedd el, ha nem hívja ki maga ellen a sorsot, nem nagyobb az esélye annak, hogy valami történjen vele mint Pest más részein.

2012. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

azért az durva, hogy egy felnőtt anya/apa nem tudja milyen környék a Práter, és itt kérdezgeti, hogy elengedje-e a gyerekét...


ha sötétedés előtt elindul haza, akkor a körúton már nem esik baja, de éjszaka nem ajánlott egyedül egy fiatal lánynak ott sétálnia.

2012. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem fogja érni, engedd el nyugodtan.


(Én itt lakom a Losonci téren, napi szinten sétálok a Práter utcában.)

2012. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én a Nagytemplom utcában gyerekeskedtem és soha semmi bajom nem volt.Nem csak a 8.kerületben lehet baja az ember lányának.Viszont szépen fel van újítva a környék és nem biztos ,hogy csupa rossz ember lakik arra!
2012. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress neki alkalmasabb barátokat....
2014. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!