Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz még ilyen alkalom,...

Mi lesz még ilyen alkalom, mint a szalagavató?

Figyelt kérdés

Életem egyik legjobb estéje volt, mert végre egyszer büszke volt rám apu is. Neki soha semmi nem jó, én mindig hülye vagyok. Nem tudok elég jól csinálni semmit, stb.

De aznap este olyan büszkén mosolygott, és láttam rajta, hogy most tényleg büszke rám. Lesz még ilyen alkalom? Annyira szeretném még egyszer ezt megélni. Ha eszembejut az az érzés, mindig elbőgöm magam. Pedig szerintem nem vagyok annyira rossz lánya, hogy semmi oka ne lehessen rá, hogy büszke legyen.. Vagy ott is csak az 'emelkedett hangulat' miatt volt olyan?


2012. márc. 29. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Esküvő ;)
2012. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az érettségit is megünnepelhetitek. Diploma, eljegyzés, esküvő...
2012. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Diplomaosztód.

Esküvőd.

Szülésed.

2012. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ballagás, diplomaosztó, esküvő...
2012. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem az ilyen bulik alkalmával kell büszkének lenni, hanem akkor, ha színötös az érettségi, vagy versenyeken érsz el jó helyezést, felvesznek egy jó nevű egyetemre és hasonlók... Aztán rájössz, hogy a fater büszkesége nem számít, mert csak a saját elcseszett élete miatt volt mogorva veled.
2012. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a ballagás is ilyen lesz. Esküvő, ha megszülöd az unokáját, diplomát kapsz, lakást veszel saját pénzből, stb.
2012. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Igazad van, csak olyan sokat jelentett nekem. 18évet kellett rá várnom. A 12 évből 8 ban kitűnő, 4ben jeles volt a bizonyítványom, az orvosira készülök, van egy középfokú és egy felsőfokú nyelvvizsgám, sportoltam versenyszerűen jó eredményekkel, de semmi nem volt elég. De akkor este.. :)
2012. márc. 29. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha éhezel, akkor egy darab száraz kenyér is mennyei vacsorának tűnik.

De ne feledd, minden, amit elértél, magadnak érted el.

Jogosan vártad el, hogy az apád büszke legyen rád mindezért, de ez nem következett be. Hogy miért nem, az nem számít, mert nem érte csináltad.

Sokan képtelenek a legalapvetőbb emberi érzelmeket kifejezni, mások pedig nem is akarják, vagy titokban irigyek a saját gyerekükre.

Mi például állandóan megkaptuk az anyánktól, hogy nem visszük majd semmire, az utcán fogunk élni. Ismerem az érzést, amikor mindegy, milyen jegyet viszek haza, csak a mogorvaságot kapom. Akkor nekem is fájt, ma viszont már tudom, hogy a magam boldogulását segítettem ezzel.

2012. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!