Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is nagy cirkusz van...

Nálatok is nagy cirkusz van egy szalagavató miatt?

Figyelt kérdés
Senki nem kiváncsi senkire,mindenkit úgy kell meghívni mint ha ő lenne a felséges királylány meg úr,mindenki értetlenkedik,a fodrászom most jelentette be hogy holnap mégse ér rá(már egy hónapja megkértem rá),.....stb..már nem is mondom,elegem van belőle,semmi kedvem hozzá,csak felment a vérnyomásom!!!!!!
2012. febr. 9. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél nagyobb gondom volt, mint a fodrász... Eleve rettegtem, hogy a családom egy légtérben, egy asztalnál kell üljön az osztálytársaimmal és azok családjával. Anyu akkoriban gyógyszer és alkoholfüggő volt, elég ramatyul nézett mindig ki, és féltem, mi lesz, ha aznap is betép a szerektől. Hát úgy is lett... Pedig megeskettem aput, ha anyu olyan állapotban lesz, ne hozza el őt! De elhozta... A színházban még elüldögéltek (ott volt a műsorunk, amire készültünk), de utána kijelentettem, hogy ne menjünk a szalagavató bálra. Szerencsére véletlenül otthonhagyták a jegyeket, így ennek kapcsán hazamentünk. Nem táncoltam édesapámmal, mint mindenki más a szülőjével, mindenről lemaradtam, ami olyan emlékezetes lenne másoknak évek múltán...

Plusz utólag mindenki hülyének nézett és kitaláltak sztorikat, miért húztunk hirtelen haza. (az előcsarnokba vitáztam is apámmal, hogy inkább menjünk innen) Egy ismerősöm anyukája engem később visszavitt, mire már a vacsora, minden lezajlott, pár órát lézengtem, de olyan voltam, mint egy idegen, mindenki családdal volt, én meg a szervező alsóbbévesek asztalánál ültem a sarokba... Kellemes volt!

Gondold el, ehhez képest a fodrász milyen apróság...

2012. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a fodrász a bajom,az én szüleim még kiskoromban elváltak,utálják egymást,és most ugye mind a kettőnek ott kéne lennie,de apa utálja anyámat anyám meg apámat,és egyszerre hisztiznek hogy nem kíváncsiak a másikra..Pedig jó lenne ha megtennék értem :(
2012. febr. 9. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugalom, nyugalom! Ilyen idegesen semmit nem fogsz tudni elrendezni, úgyhogy először is próbálj megnyugodni.

Fodrász: hívd fel a barátnőidet, hogy ők kihez mennek, hátha valamelyikük elvállal téged is. Tudom, hogy más lesz, de akiben a barátnőim megbíznak, abban én is.

Szülők: ez kemény dió. Ülj le mindkettőjükkel előtte, és mondd el nekik, hogy most a Te napod, végzős vagy, szalagavatód lesz, és mindkettőjüket szereted, neked fontos, hogy mindketten legyenek ott. Egy estére tegyék félre a sértettségüket (bár a további lelki békétek érdekében örökre félre kéne tenniük), és foglalkozzanak veled. Mert most annak van itt az ideje, nem pedig annak, hogy egymást marják a saját bajaik miatt. Najó, ezt az utolsó mondatot inkább ne mondd. :D

Remélem, hogy sikerül mindent elintézned, és sok sikert kívánok! Ne aggódj, biztos gyönyörű és ügyes leszel :)

24N

2012. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor szalagavatóm volt még nagyon régen, akkor az volt a cirkusz, hogy:

-a többhetes táncgyakorlás után derült ki, hogy milyen kicsi a színpad abban az épületben, ahol a szalagavatónk volt. A mi táncunkban elég nagy volt a lendület, ezért a fél osztály pont a gyakorlás alatt vitatkozni kezdett, hogy ez képtelenség, miért nem kapott az iskola elég nagy színpadot. A másik fél meg csak nézett... Hallottam, hogy a másik osztály keringőzött. Nekik is a színpad méretével volt gondjuk. Aztán megoldódott a probléma.

-Minden tanuló hat darab meghívókártyát kapott, hogy hívják el a családtagokat. Voltak, akik keveselték a meghívókat, mert sok családtagot akartak meghívni. Nekem elég volt 4 meghívó, mert csak az anyum, a nagyszüleim meg az unokanővérem ért rá. Így a másik két meghívót egy barátnőmnek adtam oda.

2012. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!