Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek annak, ha a szalagavató afterpartyján egy tanár csókolózik egy diákkal?

Figyelt kérdés
Ráadásul azonosneműek és a tanár részeg. Kb 4-en láttuk, ha beszélnénk róla valakinek, mi történhetne?
2011. nov. 18. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de csak egy OFF-fal szolgálhatok: AZTAMARHA! Mit láttatok, a tanár lekapta a diákot? Pasikról van szó legalább? :))) fel kellett volna venni!
2011. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem pasik, ráadásul egy olyan tanárnő, akiről mindenki tisztelettel beszél, mert tekintélye van. Érdekelne, hogy mi történhet, ha a többiek közül valaki elszólja magát és megtudja az igazgató, kirúghatják ezért a tanárt?
2011. nov. 18. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem semmi.
2011. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kirúghatják. Jobbik esetben is fegyelmi.
2011. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 B.B05 válasza:
igen, kirúghatják. fegyelmi van előtte. normális iskolákban ezt így csinálják. azért írtam, mert ahová én jártam az nem volt normális, én le is feküdtem a tanárommal, meg még 4 csajról tudom ezt biztosan, aztán 1 évre rá meg igazgató lett...
2011. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez igen...Az most mindegy,hogy a tanárnak milyen a tekintélye,ugyanis az alkohol képes kihozni az ember igazi énjét és igazi gondolatait.Szerintem ne beszéljetek róla,valószínűleg úgysem emlékezne rá vagy letagadná,és egyébként is nagy baja lenne belőle,mert ha fegyelmit kapna,lehet,hogy soha nem tudna még egyszer tanárként elhelyezkedni.
2011. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!