Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megkedvelt az "aposom"?...

Vajon megkedvelt az "aposom"? (lent bovebben)

Figyelt kérdés
A parommal 2 eve vagyunk egyutt...nagyon sokaig zavarban voltam a szulei elott (s meg most is neha)...az apukajatol kulonosen tartottam, olyan kis isronikus emberke, de azert kedveltem, csak neha olyan kimert tud lenni...voltunk egy unnepsegen kb 2 hete es felkert tancolni. nagyon jol esett, azota jobban erzem magam es ugy erzem mostmar minden rendben lesz. Kedves volt nagyon, mosolygott nekem... ezt vehetem annak h kezdtek befogadni?
2009. jún. 15. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp, kedves gesztus volt. Ha utálna biztos nem kért volna fel. :)
2009. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

olyan ember vagyok aki nagyon megakarok felelni, s eppen ezert eleg gyakran nem jon ossze (sajnos)...erdekel masok velemnye (olyanoke akik kozel allnak hozzam) ezert tettem fel ezta kicsit suketnek tuno kerdest...

koszi a valaszod:)

2009. jún. 15. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel az apósod, csak mivel kimért, emiatt a szeretetét sem veri nagydobra. Az ilyen típusú emberek apróságokkal éreztetik, hogy valakit kedvelnek. Ilyennek tudható be pl. egy tánc. :)
2009. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remelem igy van:) koszi a valaszod
2009. jún. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!