Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavarna-e titeket? Bovebben...

Ez zavarna-e titeket? Bovebben lent

Figyelt kérdés
A volegenyemmel 3 eve vagyunk egyutt, de eleinte voltak szunetek, mert nem szerettem, es osszejottem massal.masfel eve viszont egy hangos szovaltas se volt koztunk es nagyon megszerettem ot. eszembe jutott az este hogy annak idejen jart egy csajjal akit nem tudott megszeretni, engem probalt feledni vele. de volt egy masik is a kepbe, akinek baratja volt, viszont szerette a baratomat, es nem tudta mit csinaljon.. vegul nem lett semmi belole, mi kibelkultunk. az este rakerdeztem hogy melette el tudott volna feledni? s azt mondta lehet igen, mert akkor szerette egy kicsit. de engem tiszta szivebol fogadott vissza, szeret, es velem akarja leélni az életet, nem a mult a fontos, hanem a jelen es a jovo. titeket ez nem zavarna? hogy anno ha oszejott volna a csajjal lehet elfeledett volna? vagy nem kene a multban elnem? bocs hogy hosszu voltam
2011. júl. 21. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
te ilyenen aggódsz miközben mással jöttél össze és elismered hogy nem szeretted? Én nem hiszek ebben a nem szerettem de mégis megszerettem dumában. Hagynod kellett volna hogy mással boldog legyen. Én páros lábbal rúgtalak volna ki, úgy hogy a lábad sem éri a földet.Nálunk az ilyen nőket nagyon csúnyán becézik. Gondolom érted.
2011. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez a kapcsolatunk elejen volt.nem voltam szerelmes bele mikor osszejottunk, kedveltem. igy szakitottam vele. de sok idot toltottunk egyutt, es idovel megszerettem. kibelkultunk es egyutt vagyunk azota is.
2011. júl. 21. 08:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Te megtehetted, hogy nem szereted ezért összejöttél mással. Majd ő is összejött másokkal, akivel úgy gondolta el tudna téged feledni. Egyáltalán nem zavarna, sőt még hálás is lennék érte, hogy nem szépen bántam vele de ő mégis szeret és mégis velem van. Én sem fogadtalak volna vissza, de ő megtette. becsüld meg és csak akkor legyél vele, ha valóban szereted, ne csak kedvtelésből...
2011. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
valoban szeretem :)
2011. júl. 21. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

na ne már! ez a kis kilengés, ez semmi ahhoz képest, amit te csináltál, főleg hogy ő csak kényszermegoldásként ment ahhoz a lányhoz, mert te nem voltál.

ha ő meg tudott neked bocsátani, nem kérdés, hogy ezen a (kis) dolgon neked nem szabadna fennakadnod!

2011. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ami elmúlt, elmúlt. A múltra nem lehetsz féltékeny. A jelenben élj!
2011. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!