Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Mit tegyek? Bovebben lent

S. O. S Mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
kicsit hosszu lesz,de leirom,aki végigolvassa koszonom neki,és értelmes válaszokat várok.szoval.az a helyzet,hogy szuleim egyre tobbet veszekednek skiabállnak velem,olyanokat miatt hogy este netezek meg stb..meg egyszer nemmentem ki a baratnommel(akirol porballnak letiltani,mostmeg..) este is,tegnap ezt eljatszottak,hogy csukjam le,meg szegyelik,hogy ilyen lányuk van,aki este net elott ul,stb stb stb.mit tehetnek ezellen,ja es hozzáteszem,neten van baratom,azert vagyok viszonylag sokat neten,akivel szeretjuk egymast,de ezt nemmerem szuleimnek elmondani,mert nemtuom milenne.koszi aki segit:)L/14
2011. szept. 2. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ne gépezz este, mást nem igazán tehetsz, ha nem szeretik, ha este gépezel. Vagy mondd meg nekik, hogy egy fiú van a dologban.

Egyéb: tagold a mondatod és sokkal áttekinthetőbb lesz.

2011. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
koszi a gyors választ,de napkozben nemérek rá,igy csak este lehet:( azt meg hogy fiu van a dologban nemmerem elmondani,mert tudom hogy igy meg le is tiltanának..
2011. szept. 2. 21:39
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lenne beszélned a szüleiddel a fiúról. Bár én a te helyedben gyanakodnék 14 évesen a "netes pasimra". Gondolom a webcam már megszokott dolog... és talán ezért is félsz beszélni a szüleiddel.
2011. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Körülbelül mikor van időd géphez ülni? Talán azt is megpróbálhatnád, hogy nem gépezel túl sokáig, hanem megbeszéltek a szüleiddel egy fix időpontot amikor befejezed a gépezést, olyat ami neked is és nekik is jó.
2011. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem,nincs webcam,tán 1x volt ilyen webcam,de akkoris arc:) maximum annyi h tobb képet látutnk már egymásrol:)
2011. szept. 2. 21:42
 6/20 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nem igazán lehet érteni,mert a mondatoknak se eleje,se vége nincs,így nem lehet kihámozni,hogy mi is a gond.
2011. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
21:42,koszi:) már proballtam,de akkor meg aztmondjak fél ora,és nemszeretném elveszteni a fiút se,mert szeretem,aki viszonylag kozel is lakik hozzam,de nem talalkozhatunk ezmiatt,mert nem merem elmondani:(
2011. szept. 2. 21:43
 8/20 A kérdező kommentje:
megproballom akkor osszefoglalni,roviden annyi h szuleimet ugymond zavarja ha este net elott ulok,de napkozben nemtudok,es csak azert vagyok netnél ilyenkor,mert van barátom,akit felek elmondani nekik:(
2011. szept. 2. 21:45
 9/20 anonim ***** válasza:
Találkozzatok titokban, nem muszáj elmondanod nekik. Vagy mondd, hogy egy barátoddal találkozol, az nem is hazugság.
2011. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeret téged, akkor nem akar neked családon belüli vitákat. Ami azt jelenti, hogy megértené, ha fél órát lennél gépnél este, és a szüleiddel sem kerülnél összetűzésbe.
2011. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!