Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Mit tegyek? Bovebben lent

S. O. S Mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
kicsit hosszu lesz,de leirom,aki végigolvassa koszonom neki,és értelmes válaszokat várok.szoval.az a helyzet,hogy szuleim egyre tobbet veszekednek skiabállnak velem,olyanokat miatt hogy este netezek meg stb..meg egyszer nemmentem ki a baratnommel(akirol porballnak letiltani,mostmeg..) este is,tegnap ezt eljatszottak,hogy csukjam le,meg szegyelik,hogy ilyen lányuk van,aki este net elott ul,stb stb stb.mit tehetnek ezellen,ja es hozzáteszem,neten van baratom,azert vagyok viszonylag sokat neten,akivel szeretjuk egymast,de ezt nemmerem szuleimnek elmondani,mert nemtuom milenne.koszi aki segit:)L/14
2011. szept. 2. 21:33
1 2
 11/20 Timika89 válasza:
Nem lehet, hogy emiatt hanyagolod a tanulást és most már a jegyeiden is meglátszik? Mondjuk a helyesírásra jobban is figyelhetnél. Szerintem üljetek le a szüleiddel és beszéljétek meg mi a probléma. Beszéljétek meg mikor és mennyit netezhetsz.
2011. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
tanulast egyaltalan nem hanyagolom,nagyon jo jegyeim vannak,helyesirasnál az a gond,hogy szlovák a billentyuzetem:( titokban talállkozni,már 1x volt ilyen bearult egy nénike,aki annyit mondott hogy valami parkban voltam,anyu egybol hivott,de szerencsere nemderult ki vele voltam.igazan szeret,fel ora is eleg lenne,de nekem nem:(
2011. szept. 2. 21:50
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az előző kérdező úgy értette a helyesírást, h nincs szóköz a vessző és a pont után ill. nincs nagybetű.

Mondd el a szüleidnek! Biztos megértik, hogy szeretitek egymást és szeretnétek találkozni, beszélni.

2011. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*Válaszoló
2011. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
koszi:)
2011. szept. 2. 21:57
 16/20 A kérdező kommentje:
esetleg ha elmegyek a géptol és "veletlenul"megnyitva hagyom ezt a kérdést? nem jo otlet ez?
2011. szept. 2. 21:58
 17/20 anonim ***** válasza:
Az is egy megoldás, sőt talán egész jó megoldás, mivel ráfognak jönni, hogy direkt hagytad nyitva (mivel leírtad), de szemtől szemben (ez kicsit úgy hangzik mintha harcolnod kéne) sokkal jobb lenne szerintem.
2011. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
koszi a gyors és értelmes válaszokat:) sokat segitettetek:)
2011. szept. 2. 22:05
 19/20 anonim ***** válasza:
Na, van fejlemény? =)
2011. szept. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nincs
2011. szept. 4. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!