Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mivel foglaljam...

Mit csináljak, mivel foglaljam el magam?

Figyelt kérdés

Unatkozom, ezért nekiálltam takarítani.

A fürdőszoba múlthéten megvolt, a wc-t kivéve. (Mosógépet is szétszedtük amennyire lehet, hogy vízkőtelenítsem).

Ma kipucoltam a wc-t is. Portörlés megvolt. A monitor alatti rész van vissza, de egyedül nem tudom megemelni a monitort, úgyhogy az marad estére. Nekiálltam porszívózni, a fél lakással végeztem de túlmelegedett a porszívó ezért most hagyom pihenni. Van kb 2 pohár meg 2 tányér, azt elmosom, felmosok, befejezem a porszívózást és vége.

Ezt kettőig simán megcsinálom, de mit csináljak utána?

Mosni nem akarok, mert csak félig van tele a gép. Nincs vasalni való sem. Gyerekünk nincs.

Macska után már takarítottam, megfürdeni nem lehet mert kb 2 hete fürdött.

Ötletek? Mondjatok valami házimunkát, hátha megfeledkeztem valamiről! Köszi!


2012. márc. 23. 13:28
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja 1,5 szobás a lakás. Erkély nincs.
2012. márc. 23. 13:28
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Csak házimunka jöhet szóba? Főzz valami kaját! Menj el sétálni! Nézz meg egy filmet! Találd fel a rák ellenszerét!
2012. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Tegnapról maradt kaja, főzés kizárva. De egy muffin sütés nem rossz.

Sétával az a baj, hogy egyedül nem szeretek. És senki nem ér rá.

Rák ellenszere? Annyira sajnos nem vagyok okos.

2012. márc. 23. 13:31
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Öntözz virágot, pucolj ablakot...

Vagy gyere el hozzánk.. ....Nálunk mindig van valami kisebb kupi, de engem nem zavar egy bizonyos szintig.

Meg a párom itthon dolgozik, informatikus, és nem akarom a porszívót elindítani...



28/n

2012. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 lizzi77 ***** válasza:
89%
Nem mondok házimunkát. Gyönyörű idő van, menjél sétálni, nyaljál el egy fagyit,vigyél egy jó könyvet, ülj le egy parkban.Vagy vigyél fényképezőgépet, kapd le a madarakat, vagy a virágokat.Menjél futni, úszni, biciklizni.Készíts elő egy piknikkosarat, ha megjön apa, menjetek valami romantikus helyre vele.Vagy tegyél be valami jó zenét, csavard fel a hangerőt, és énekelj.Tornázzál, nézzél filmet, dögönyözd meg a macskát, meditáljál,aludjál...nem tom,találd fel magad,DE TAKARÍTSÁL már könyörgöm ebben a gyönyörű időben!
2012. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Sportolj, lehet otthon is, vagy találj valami értelmes hobbit.
2012. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 lizzi77 ***** válasza:
84%
Bocsi, szóval:NE TAKARÍTSÁL MÁR EBBEN A JÓ IDŐBEN!
2012. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%
Én is takarítottam ebben a gyönyörű időben...:D
2012. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Ülj ki a jó levegőre és olvass, nézz valami klassz filmet vagy sorozatot, hívj fel egy barátnőt. Süss egy sütit, játsz a macskával. Kreatívkodj esetleg, csinálj ékrszert, fess, rajzolj, hallgass zenét, énekelj, táncolj, tornázz. Vagy feküdj le aludni. Miért fontos ennyire ma lekötnöd magad, hogy így vergődsz rajta?
2012. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szeretnék túlesni a takarításon, hogy a hétvégén csak a páromra figyelhessek. :)
2012. márc. 23. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!