Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valaki aki miatt feladtál...

Volt valaki aki miatt feladtál valami fontos dolgot? Ki volt az, mi volt az?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a férjem kedvéért a rokonokkal, régi haverokkal való kapcsolatot,bulikat, a szakmámat. Közben ő megépítette a karrierjét, nem kis idő alatt, én meg a gyerekeket neveltem.Mikor meglett a fokozat, jó fizetés, itthagyott minket. Mondanom sem kell, bánom.
2012. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
a barátomért az országot . Bár mindig is volt bennem egy vágy, h kiköltözzek ide, közben lett is kiért. Úgy építgetem az életem, h egyelőre ne függjek tőle, ha véletlenül szét mennénk, akkor is kössön ide valami. Munkahelyem van, iskolába járok, barátokat szerzek. Ha mégis szakítunk, ami remélem nem történik meg, akkor se leszek itt meglőve, mert kiépítettem az életem. Ez a legfontosabb szerintem, h függetlenül a párunktól is boldoguljunk, ne csak vele. Így nem nehéz áldozatokat hozni egymásért, neki se, nekem se
2012. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!