Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal 20 éves lányok miért...

Fiatal 20 éves lányok miért mennek hozzá 30-as férfiakhoz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 09:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

10-es...

Badarság amit leírtál,ráadásul egy nő alapján ítélkezel az összes felett...Van,aki hamarabb érik ,van aki később, nemtől függetlenül...Van,akit 15 évesen olyan dolgok érnek,hogy kénytelen felnőni,ha akar,ha nem....Aztán itt a szöges ellentét is,a sok anyuci pici fia(biztosan akad ilyen nőben is,de arról valahogy ritkán hallani),aki még 30-35 évesen sem képes önálló életre...

2012. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%

Ma 09:40! Szívemből szóltál, ez pont úgy van ahogy leírtad!!

Én is azok közé tartozom akikről kérdezel kedves kérdező! Én 20as, párom 30as éveiben jár, se kocsi, se lakás, se semmi, de mégis szeretem!! Nem tudnék leállni egy korombeli pasival mert mind ilyen kis idióta műmájerek (tisztelet a kivételnek!), akiknek csak az a fontos hogy hány csaj volt meg eddig meg a wowozás meg a satöbbi. Egy 30as pasi van ott agyban ahol egy 20as lány!

2012. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
51%
10es ne haragudj, nem értek veled egyet! A párod igen is előbb ért mint a többi lány, egy baj volt: nem élte ki magát, amire neki szüksége lett volna. Szóval ne keverd a szezont a fazonnal!
2012. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
39%

"Badarság amit leírtál,ráadásul egy nő alapján ítélkezel az összes felett...Van,aki hamarabb érik ,van aki később, nemtől függetlenül..."


Én pontosan ezt írtam, akkor a tiéd is badarság :D? Én nem mondtam, hogy a nők később érnek, azt mondtam, nem érnek korábban, ez k*rva nagy különbség! Embere válogatja, ezt mondtam én is. Attól, hogy példát hoztam az ellenkezőjére, nem jelenti, hogy azt gondolom, mindenki ilyen.


"Nem tudnék leállni egy korombeli pasival mert mind ilyen kis idióta műmájerek (tisztelet a kivételnek!), akiknek csak az a fontos hogy hány csaj volt meg eddig meg a wowozás meg a satöbbi. Egy 30as pasi van ott agyban ahol egy 20as lány!"


Nemnem, agyban sokkal előrébb van (illetve kellene, hogy legyen)! Vágyakban találkozik a 30-as pasi a 20-as nővel, ne keverjük! Én mai napig nagyon szeretek pl játszani, állatkodni, de a világ helyzetéről, komoly párkapcsolati problémákról kötve hiszem, hogy egy szinten el tudnánk beszélgetni. Nem azért mert hülyének nézlek, hanem mert igenis fiatal vagy, kevés tapasztalattal. Egy harmincas pasit gondolkodásban, intellektuálisan általában nem elégít ki egy 20 éves lány, kár ezzel hitegetnetek magatokat. Arra vannak a barátai (sokat beszélgettem emberekkel erről). Hogy akkor ő miért nem pl 25-28 éves csajokkal randizik? Na ez az amit leírtam: a lányokban ekkor hirtelen feltámad az a vágy, amiről nem is tudtak. A 28 éves egyedülálló nők épp ezt a korszakukat élik; ha nem egyedülállók, akkor gyereket nevelnek. A 30 éves pasi is gyereket szeretne, ezért találja magának a 20 éves lányt, aki ugyanezt akarja, és még egyedül is van. Ettől az a lány még nem lesz vele agyilag egy szinten: attól, hogy közös a téma, még a hozzászólás nem egy szint! Ha ezt mondom, mindig megsértődnek a nők, és nem értem miért: ő 50% plusz élettapasztalattal rendelkezik hozzád képest, miért sértő azt hallani, hogy agyilag esélyed sincs ott lenni?


"A párod igen is előbb ért mint a többi LÁNY"


Ebben végső soron egyetértünk, de a két nem összehasonlításában ez elég irreleváns, nem gondolod? :D


"nem élte ki magát, amire neki szüksége lett volna"


Pontosan engem támasztasz alá ezzel! A kalandvágy az, ami sokkal később (vagy egyáltalán nem) ébred fel a nőkben, a biztonság és megállapodás vágya pedig sokkal korábban. Ettől nem érnek hamarabb, csak más a fejlődés menete. Ezt írtam le. Én nem azt akartam bebizonyítani, hogy a férfiak érnek gyorsabban, hanem azt, hogy a nők korábban érése csak egy illúzió: nem korábban, hanem másképp érnek.

2012. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj, szerintem nyugodtan eltudnál velem beszélgetni hiába nézed le a lányokat hogy ők nincsenek ott agyilag ahol te. Lehet hogy tudnék neked olyat mondani az életemről amitől leesik az állad. Mert olyan dolgokat éltem át amit még nem kellett volna! Személy szerint azért vagyok érettebb a koromnál vagyis egy 30as pasival felelek meg agyilag. Az meg a másik fele hogy egy lány 20 éves fejjel lehet többet tapasztalt már mint egy 30as pasi...(Ismerek ilyet, ha gondolod bemutatom) Szóval egy szó mint száz, a lányok általában előbb érnek mint pasik, erről nincs is mit mondani mert ez TÉNY. De vannak kivételek és más esetek mert nem minden ember egyforma.
2012. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%

Igen, ez esetben a kivétel itt te vagy. Ha te ott vagy szellemileg, mint egy 30 éves pasi, akkor te értél korábban az átlagnál (női/férfi egyre megy), nem a pasi lassabban.


Nem nézem le a lányokat, ha valami, hát ez pont nem igaz rám. És bár egyes szám második személyben írtam, általánosságban a 20 éves lányokra gondoltam. Ha nem inged, ne vedd magadra!


"egy lány 20 éves fejjel lehet többet tapasztalt már mint egy 30as pasi"


Ne haragudj, ez így abszolút nem igaz, nem is értem, mire gondolsz. Egy lányt általában eleve burokban tartanak, jobban vigyáznak rá. Egy 30 éves pasi túl van egy fejlődési meneten, párkapcsolatokon, iskolákon, munkahelyi tapasztalatokon. Egy átlagos 20 éves nő épp túl van az érettségin, és első/második komoly kapcsolatában él, pasi nélkül szinte el sem engedték sehova. Gyakorlatilag a tapasztalatok csak itt kezdődnek.


" lányok általában előbb érnek mint pasik, erről nincs is mit mondani mert ez TÉNY"


Na ezt viszont imádom... Én meg azt mondom, nem tény, és nem igaz. Na akkor most mi van? Én felépítettem érvek egy láncolatát, hogy mi alapján jutottam arra a megállapításra, hogy ez hamis. Te közlöd, hogy márpedig nem hamis, mert tény és pont. Mindezt olyan dolgokra alapozod, hogy te eldöntötted, hogy te vagy olyan érett, mint egy 30-as pasi. Készséggel elhiszem, hogy te egy sokat tapasztalt, érett nő vagy, aki minden pasit kenterbe ver, csak éppen az irományod támaszt alá engem. És most semmit sem lenézően vagy rosszindulatúan írtam, dehogyis. Távol álljon tőlem, hogy bántani akarlak, ha így vetted, ne haragudj, csak nem tudom másképp leírni.

2012. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 23 évesen 30 éves párom lett. Azért, mert tetszett, mert nem egy 30 kilós kis hülye volt. Azért nem mondanám, hogy olyan érett voltam, mint ő, például a hisztieimet nem vette fel, hanem mosolygott stb. Aki 20 évesen olyan érett, mint egy harmincas pasi, amit már a problémák különbsége miatt se hiszek, az koravén.
2012. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
30%
A tudományos háttérbe nem akarok bele menni (biztos találnék erről is valamit) de én a lányok véleményével támasztom alá azt hogy érettebbek. Amint már írtam egy 20as éveiben járó pasit mi érdekel? Buli, buli, csajok, pia, játék, szórakozás, stb. Egy 20as éveiben járó lányt mi érdekel? Ahogy te is írtad, a család alapítás. Na most felteszem a kérdést: melyik az érettebb gondolkodás? A szórakozás vagy a családi háttér, biztonság. A vélemények alapján ha megkérdezel 10 lányt h miért van idősebb férfival azt fogja mondani mint én; mert a korabeli pasik éretlenek hozzájuk képest. :-)
2012. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem 20 évesen véletlenül se érdekelt a családalapítás, sőt a barátnőimet se. Fodrász vagyok és a legtöbb 20 éves lányt is a buli, fiúzás, szórakozás és utazás érdekli. Én ritkán találkozom gyereket és családot akaró 20 évessel. Akiket ismertem, azok 30 évesen megbolondultak és akkor csaptak bele az életbe.
2012. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Amint már írtam egy 20as éveiben járó pasit mi érdekel? Buli, buli, csajok, pia, játék, szórakozás, stb. Egy 20as éveiben járó lányt mi érdekel? Ahogy te is írtad, a család alapítás. Na most felteszem a kérdést: melyik az érettebb gondolkodás? "


Az, hogy nem érted amit írtam, szintén engem támaszt alá. Pedig a terjedelmes példát a páromról pont azért írtam, hogy érthetőbb legyen.


Más kontextusba helyezem: én nagyon szerettem bulizni, inni 16 évesen. Akkor a környezetem jó része a straight edge nevű mozgalomnak hódolt, így osztálytársaim nagy része is. Ők lenézően álltak hozzám, mert tönkre teszem az életem, meg a szervezetem. A szüleik egész biztosan azt mondták rájuk, hogy milyen felelősségteljes, érett gondolkodásuk van. Aztán betöltötték a 18-at, és egy buli alkalmával lerészegedett az egész banda. Azóta mindenki iszik, meg bulizik. Érettek voltak? Lóf*szt! Pont ezt írtam, hogy ezt a vágyat idáig elnyomják a nőkben, 25 évesen előtör (vagy le van kötve a gyerekneveléssel). Nagyon sok ilyet láttam. Akik ezt tizenévesen kiengedik, azokat r1bancnak szokás hívni.


Nem egy haverom járt 35 feletti csajjal, és mind azt mondták, hogy soha ilyen jó kapcsolatuk még nem volt. Mindenhez hozzá tudtak szólni, jó társaság volt, nem voltak komplexusaik sem: érett, tapasztalt nők voltak. 25 éves korban a srácok panaszkodnak ugyanúgy a korosztályukbeli nőkre, mint 20 évesen a csajok a srácokra. Néhány cimborám panaszkodott, hogy 25-30 között egyszerűen nem tudnak olyan csajt találni, akivel el tudják képzelni, hogy megállapodnak. Vagy meg vannak őrülve, mert nem tudják eldönteni, mit akarnak (kiélni magukat, vagy párt keresni) és emiatt útkereső válságban vannak, vagy szóba sem állnak velük, mert se kocsi se ház. Én is megfigyeltem, hogy ebben a korban akinek idáig párkapcsolata volt, az azon parázik, hogy nem tapasztalt eleget, akinek nincs, az attól f*sik, hogy egyedül marad és azonnal biztosítékot vár, hogy ez örökké tart, nehogy pazarolja az idejét. Mondták, hogy a 18-20 éves lányokkal viszont tök jól el lehet lenni, nyitottak, vidámak és nem is várják még el, hogy egzisztenciájuk legyen. Erre megjegyeztem, hogy én nem tudom elképzelni, hogy ténylegesen meg tudjam beszélni az érzéseimet, a problémáimat egy 20 éves lánnyal, hiszen nem is találkozott ilyen problémákkal még. Erre jött az a válasz "én sem, de ez van. Majd összejárunk ugyanígy sörözni"...

2012. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!