Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha te tiszteletbe tartod a...

Ha te tiszteletbe tartod a másikat, ő köteles e téged is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, véleményetekre lennék kíváncsi. Engem ez érint, kíváncsi vagyok, ti hogy kezelitek a hasonló dolgaitokat. Volt e már olyan,hogy te odafigyeltél hogy mit csinálsz, mit mondassz, figyelembe veszed ha a másik is ott van. Engem most érint, koliba lakok, én úgy érzem, odafigyelek a lakótársamra, takarítok, ha alszik a másik szobába csendbe közlekedek, de róla nem veszem ezt észre. pl: hajnalba a közös wc-be a vízbe pisil, ami ugye hangos a nagy csöndbe, felkapcsolja a villanyt, ezzel beíndul az elszívó, (én nem kapcsolom fel direkt, hogy fel ne keljen véletlen), jeleztem neki, hogy felkelek a dugására hajnalba, ő mégis áthívja a dugónőjét este tíz után, nevetgélnek hangosan stb. Kérdi, hogy nem e zavartak. Mondom neki hallom sokszor, felkele, mondja, hogy szégyenli, ne haragudjak. De igazán nem tesz semmit mert dolgozik, kivan égve, szerintem xarik rá. Tudom, ő is fizeti, de azért odafigyelhetne nem? Takarítani és én takarítom a közös dolgokat ő nem. Tanácsok?

2012. márc. 19. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar szólj neki de ne nagyon kötekedősen pl : Egyszer te is kitakaríthatnál, meg valami. ha pedig mindig ezt csinálja sz*rd le te is őt
2012. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát én biztos megmondanám neki hogy azért határok vannak.Te figyelembe veszed őt ,ő viszont ezekszerint semmibe vesz ezekkel a dolgaival ugyanis úgy tűnik , hogy őt egyáltalán nrm izgatja h esetleg te aludnál.

Jogosan érzed az ő tiszteletlenségét.

Én biztosan mondanám neki, hogy oké itt most elég és akkor kössünk szépen kompromisszumot.

2012. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű, te se tartsd ennyire tiszteletben őt.

Mindenkinek megvannak a maga dolgai, és nálam is kiverné a biztosítékot ha valaki közölné velem, hogy zseblámpával pisiljek mert hangos az elszívó...

2012. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazán megmondom őszintén, hogy engem az zavar mindközül igazán, hogy hajnalban a csaj nyögésére és az övére kelek amikor szabin van, mert még a takarítást meg is csinálom, saját érdekem is, bár ő is vehetne domestost néha na de ez még mindegy is. Csak a kérdés az, hogy mennyire lehet ebbe a "magánéletébe" beleszólni. mert hogy engem zavar.
2012. márc. 19. 19:09
 5/10 A kérdező kommentje:
nem kéne zseblámpa, mert a kis folyosó részen ha felkapcsolod, simán bemegy a wc-hez annyi fény. de pl multkor nem volt jó a villany a wc-be és ütögetni kezdte, mert kontakthibás volt a villany. persze, hogy arra is felkeltem. nem kell kislámpa, van előtéri villany ami bevilágít annyit. pisilni meg lehet peremre óvatosan, amit már jeleztem neki. szerintem hallhatja ő is, hogy csorog és hangos.
2012. márc. 19. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én elég pipa lennék ha valaki nyögésére kéne kelnem...de abban a csajban nicns valami szégyenérzet vagy valami női hajlam?

Mert oké h a haverod fiú lévén ilyen de hogy a csaj.Úristen mik vannak:O

2012. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
figyi. a csajok még jobban ilyenek főleg egy fősuli kolijában. hány olyan szoba mellett laktam. pfffff de tod még ő kérdi meg direkt mondom is neki, hogy hát igen hallom, de aztmondja, nem tehet róla..... bla bla bla. nem tudom, de főleg, hogy nem barátnője, csak dugnak, tényleg van határ, csak ciki már pedzeni neki, tudjátok milyen az ilyen dolog, főleg, hogy alapjába jókat hülyülünk, csak mikor eljön a tíz óra, megy facebookra, hívja a kis ribit és nyomják hajnalig. :S
2012. márc. 19. 19:16
 8/10 Nanamia ***** válasza:

Nálunk a koliban volt ilyen, mikor már nem bírtam, átkiabáltam nekik, hogy "dugd már meg végre, aludnék"...onnantól nem hallottam többet semmit.


Ám, én inkább arra tippelek, hogy ha mondasz is valamit, nem vagy elég határozott. Ülj le vele, mondd el neki, hogy mi a problémád. Az egy dolog, hogy együtt fizetitek, de mindketten tiszteletben kell tartsátok a másik életvitelét. Kompromisszumot meg lehet kötni. :)

2012. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen egy kollégium akkor csak áldom a szerencsémet , hogy soha nem laktam ott.Nem a szexel van bajom hanem , aogy csinálják és amellett meg jól kib@sznak veled.

Komolyan egy nőben akkor is lehetne tartás.

2012. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én azt még el is hiszem, hogy ha belelendül az ember, akkor nem tud magán uralkodni. De akkor meg nem értem, ha tudja, minek kérdi meg, most azzal, hogy mutatja, hogy szégenli magát az nekem mit fog érni? Mondtam neki már, hogy berakok füldugót, de ne higgye, hogy ez a megoldás, mert úgy meg kényelmetlen aludni. Valahogy nem tom engem nagyon irritál más hallgatni. Valaki vigyorog ilyenen, engem qurvára zavar más élvezését hallani. főleg mikor kimegy az álom a szememből és... szóval értitek. De akkor hogy oldja meg ha azt mondja, hogy nem tehet róla... ennyi a megoldás? ha nem tehet valamiről nincs más hely ahova mehetnek, csak néha ha a csaj szobatársa nincs bent, akkor.... szóval felfoghatatlan néha, hogy mindig van ilyen hülye dolgok körülöttem.
2012. márc. 19. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!