Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedüli gyerekek! Ti nem...

Egyedüli gyerekek! Ti nem vagytok irigyek azokra akiknek van testvérük?

Figyelt kérdés
Azelőtt nem érdekelt, de mostanában jövök rá hogy milyen jó lett volna ha lett volna testvérem. A barátnőimnek mindnek van tesója, anno sokat veszekedtek/verekedtek, de most már egymás támaszai, ketten eggyek, pl mindig kicsit irigykedem mikor teszik fel a karácsonyi, szülinapos, ünneplős képeket, ahol ketten össze vannak ölelkezve, és ők mindig ott lesznek egymásnak. Nekem meg nincs senkim...A barátnőim sem igaz barátok...
2012. márc. 19. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és utolsó vagyok,anyáék most akarnak új gyereket,15 éves lennék mikor megszületne. És nem értik meg,hogy ez nem lesz jó neki is,mert én tudom mennyire szar,hogy ott a tesó és sose látom,semmit nem tudok róla
2012. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyke vagyok és ugyanígy érzek.A gyerekkorom azzal telt,hogy egyedül kóboroltam az udvaron és szét untam az a agyam.Másoknak egy kicsit mozgalmasabb volt gyerekként az életük.Én majd meghaltam azért,hogy játsszon velem valaki.De mivel az unokatesóim csak 1-2 hetente jöttek át hozzánk,ezért legtöbbször gépeztem,gépfüggő lettem,anyámnak kellett lekorlátoznia az időt,hogy ne üljek egész nap a gép előtt.De egyedül nem játszottam,mert egyszerűen meguntam.Nem tanultam meg játszani,egy csomó minden kimaradt az életemből,így emberek között is tök béna vagyok.Barátaim azért vannak,legalábbis egy,akivel nemrég vettem fel újra a kapcsolatot,remélem,őt nem fogja elriasztani a zárkózottságom és a bénázásom.Mert engem zavar.Mindegy,bocs,hogy ide írtam ki a fájdalmam.Szerintem egy testvér mindenféleképpen hasznos,még akkor is,ha sok a veszekedés.Az ember társas lény,nem jó,ha egyedül van:)Nekem biztos,több gyerekem lesz,még véletlenül sem lesz egyke,nem akarom pokollá tenni az életét.
2012. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is egyke vagyok!Soha nem éreztem azt,hogy kell kistesó.Mindig voltak unokatesóim akikkel jól elvoltam.Van velem egykorú(de az a másik nemhez tartozik),tőlem idősebb és fiatalabb,szóval tudtam válogatni.a tőlem 3 évvel fiatalabb unokatesómmal tervezzük h. majd ha felnövünk,mindig ott leszünk egymásnak meg ilyenek(fiatalabb korunkba állandóan együtt kellett lennem vele,ha akartam,ha nem ).Ő is majdnem 10 évig egyke volt.

Én nem tudnám elképzelni,ha lenne egy testvérem.

14/L

2012. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!