Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elronthat egy kapcsolatot az,...

Elronthat egy kapcsolatot az, ha nem kedvelem a barátom barátait?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, 22 éves nő vagyok. Egy városban lakunk mind a barátom, mind én és a barátai. Eddig látásból és hírből ismertem őket. A kapcsolatunk elején a barátom bemutatott nekik, aranyosak voltak, kedvesen fogadtak engem "újoncként" a csapatban. Beszélgettem velük, próbáltam beilleszkedni közéjük. Buliztunk, ittunk együtt. Tényleg kedveltem őket. De történtek dolgok, amik mellett nem tudok elmenni és ez ma már odáig fajult, hogy a barátom nélkülem megy bulizni velük, mert nekem egyszerűen nincs hangulatom hozzájuk. A magyarázat röviden: a csajok minden pasit ölelgetnek, puszilgatnak, előttem is simán hosszan megölelik a páromat. Ittas vezetés, pasizás (úgy, hogy elvileg mindenkinek van párja), egyszer volt egy olyan hogy mentem hozzájuk, és ők nem vették észre hogy megyek, és a nevemre lettem figyelmes. Mikor odaértem, elhallgattak és hirtelen más témába kezdtek. Elvárják, hogy mivel ők minden héten isznak, én is igyak, ha akarom, ha nem, még akkor is ha beteg vagyok...

Ezek a dolgok miatt nem szívlelem őket, megjátszani pedig nem akarom magam. A barátom azt mondja, hogy ők a barátai, velük nőtt fel, és akármit is tesznek a barátai lesznek, hisz neki nem ártanak. Lehet én fogom fel ilyen vészesen a dolgot? Nem vagyunk már tizenévesek, egyikőnk sem.

Úgy érzem, mintha a barátom minden további nélkül a barátait választaná, bár sosem kényszeríteném őt döntéshelyzetbe... Szerintetek?


2012. márc. 18. 10:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem az az ideális ha kijöttök egymás baráti társaságával. hisz látod, nálatok is konfliktusokat szül a dolog. gondolom nem véletlenül barátok, egy két dologról biztosan hasonlóan gondolkodnak - totál ellentétben veled. én nem tudnék így lenni, nem csak azért, mert nélkülem megy, és úgy érezném ők fontosabbak mint én, és jó pár dologról másként gondolkozunk. én elhagynám
2012. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!