Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy a sok találka...

Lehet hogy a sok találka miatt érzem ezt? Tönkreteheti ez a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

barátommal 1éve járunk, az utóbbi időben nem hiányzik úgy, nem jó a szex sem....olyan uncsi mminden.

2naponta találkozunk, plusz az egész hétvégét együtt töltjük és naponta smsezünk, telozunk, ez engem már kicsit nyomaszt. Ez megy 3hónapja.

Max heti 1-2napot töltünk külön, akkoris beszélünk telon


2012. márc. 11. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Embere válogatja.Mi minden nap taliztunk,sőt mai napig talizunk hisz házasok vagyunk.Nem unjuk egymást.Meg kell találni azt az embert akinek ugyanannyi az igénye mint neked és akkor nincs gond,ellenkező esetben az egyik félnek sosem lesz jó.
2012. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


1 év után is szerelmesen az lenne a normális hogy a nap 24 órájában igényelnéd hogy veled legyen,nem pedig unnád a 2 napontát...

2012. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Megváltozhattak az érzéseid. Az idő múlásával az ember jobban igényli a párja közelségét. Gondolj bele, ha együtt élnétek, mindennap látnátok egymást, együtt aludnátok, stb. Lépned kell, fiatal vagy.
2012. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

19vagyok.

de miaz hogy megváltoztak az érzéseim?

sosem volt kétségem afelől hogy szeretem Őt

akkor most mi változott?

2012. márc. 11. 18:05
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az szokott problémát okozni, ha nem látjuk egymást naponta...

Lehet h ez valaminek a vége...

Az nem szokott jó jel lenni, ha nem jó neked hogy gyakran találkoztok.

2012. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

eddig tutira éreztem hogy igen ez szerelem.

nemértem mi változott volna... ha valakit szeret az ember az nem múlik el hamar, ha meg nem szerettem volna 1évig nálam nem tart 1 fellángolás....max 1hónapig, ismerem már magam.

De ha belegondolok abba hogy kilépjek, nem menne

2012. márc. 11. 18:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy megváltoztak? A válaszom: hát ha már nem vágsz rá úgy, mint régen, akkor meg kellett változzon, nem? Vagy eleve sosem szeretted igazán, csak olyan volt, mintha...

Ez semmiképp sem normális, hacsak nem távkapcsolatra akarsz berendezkedni. Ha szeretek valakit, minél több időt vele akarok tölteni.

2012. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1vagyok.


Ha most megkérdezné a párod mennyit talizzunk egy héten mit válaszolnál?

2012. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem normális. Én mikor összeköltöztök? Összeházasodtok? És midnen nap együtt lesztek? Akkor mi lesz? Ha neked már ez sok, akkor nem ő az igazi, nem szereted igazán vagy nem vagy felkészülve egy komoly kapcsolatra.
2012. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet,neked nem ő a favorit.
2012. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!