Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokban a családokban ahol...

Azokban a családokban ahol minden nap fürdenek hányan vagytok és mennyi a kéthavi vizszámla?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 21:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk, kéthavonta 10-12ezret fizetünk. Elég sokat mosok, az valószínűleg megdobja az összeget.
2012. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

fujj,a pisi után nem lehuzás undoritó,szaga van...


én irtam a mosógépből kijövő viz megy a wc tartályba hozzászólást


Igy vettük a laksát,nem tudom hogy kell nekikezdeni.

De a lényege hogy a wc mögé,mosógép mögé,ami semmire nem lenne használva hely,nagy tartály van beépitve,nem akarok hülyeséget mondani,talán 100literes. És van egy kis csöve aminél ha bekapcsolok egy gombot,akkor szivja a vizet.Igy a kádból felszivja az öblitős vizet (mosógép vize a kádba megy,azon keresztül engedődik le.

De ugyanugy fürdővizet is fel tudnám vele fogatni,de azt majd ha lesz babánk,akkor ő vize illatos.

Ha pedig ki van ürülve a tartály,akkor simán le tudom huzni a wc-t mint a normálnál,veszi a vizet a rendszerből.

De a tszta viz erre szerintem pocséklás.

2012. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"Mi nem huzzuk le a wct csak nagydolog után " Hú na ezt ki nem próbálnám :D


Én imádok saját mocskomban fetrengeni és áztatni a piszkot magamról.Utána pedig felállni,tusfürdővel átmasszírozni magam és újra befeküdni :D


Én inkább a fűtéssel spórolok.

Általány víz van nálunk havi 8.000forint,napi 2x is nyakig engedem a vizet és fürdök.Heti 6 adag ruhát,törölközőt,ágyneműt és egyebeket mosunk és nem lehet a wc-t másként beállítani nálunk,csak hogy a teljes tartály vízet lehúzza.

2012. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ja tényleg akkor pisiléskor wc papírt se használtok?
2012. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
vízet= vizet
2012. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
De használunk és a kukába dobjuk nem a wcbe igy nem dugul el
2012. márc. 16. 23:48
 17/25 anonim ***** válasza:
Mi 3-an vagyunk, két felnőtt, és egy 2 éves. Én a lányommal fürdök, Apa a Mi vizünkben, de még enged hozzá, hogy teli legyen. Sokat mosok (2-3 naponta), és folyó vízzel mosogatok. Így a víz-csatorna díj 2 hónapra 21.000-22.000Ft.
2012. márc. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
10 ezer ft. 6-an vagyunk, mindenki mindennap zuhanyzik.
2012. márc. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%
A kukába dobjátok a használt wc papírt meg nem húzzátok le a wc-t pisilés után? Jó szag lehet nálatok a lakásban!
2012. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
3-an vagyunk, 2 felnőtt, 1 gyerek. Minden nap fürdünk, sokat mosok, heti ált. 5-7 adag, füvet kell locsolni, medence feltöltés, folyóvízben mosogatás, de van mosogatógép is, ilyesmik, így is csak 12 m3 fogy. Ez nem egészen 9 ezer 2 hónapra.
2012. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!