Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokban a családokban ahol...

Azokban a családokban ahol minden nap fürdenek hányan vagytok és mennyi a kéthavi vizszámla?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 21:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3 fő, 9 ezer ft/hó
2012. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Ketten vagyunk a párommal, sokszor napi 2x zuhanyzunk (fürdeni nem szoktunk kádban, a saját koszban ázni hülyeség, emellett sokkal több víz fogy) Kb. 4-5 m3 vizet használunk havonta, az 2 hónapra 8-10, azaz kb. 6700-8400 ft felfelé kerekítve. Ez nem sok és tiszták vagyunk. Akinek magas a vízszámlája, ne a tisztálkodás rovására spóroljon, inkább egy rövid zuhany naponta, mint ritkábban egy kád víz, amikor úgyis a mocsokban ázna.
2012. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

2-en vagyunk,mindketten zuhanyzunk napi 2x,és heti 1-2x kiengedünk fél kád vizet amiben elnyúlunk.

Mosogatni folyó vizben szoktam,mosni viszont kevés viz fogy.


havi 4-5 m3 viz fogy,ez ha beleszámolom a távhődijban a felmelegités diját,akkor 2 hónapra 12ezer körül van

2012. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem nekünk spórolssal havi 4-5 köbméter viz megy el ha fürdenénk a duplaja lenne
2012. márc. 16. 21:59
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak fürdésben gondolkodj. A WC tartály takarékos? ha régi fajta, abból 10 l víz zúdul le minden lehúzással.
2012. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
3 fő- 19-22 köbméter -12 000.- körül
2012. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pl lemértem a múltkor hogy ha zuhanyoznék több vizet használnék el mint fürdéssel. Én nem tudom hogy csinálom, talán mert nem engedem színültig a kádat. Utána meg lecsapatom magam gyorsan és kész. A vízszámlánk nem tudom pontosan mennyi.
2012. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok


uhanyra,fürdésre,mosogatásra megy el a viz 80%-a nálunk,a mosógép és a wc öblitő is takarékos,mert a mosógép öblitője már a wc tartályba folyik például,ami elég nagy (2 napra elegendő vizet tárol,esztétikusan el van rejtve,és az öblitő illata miatt még wc illatositó sem kell)

2012. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mi nem huzzuk le a wct csak nagydolog után mégis sok a vizszámla. Ezt az öblitős vizet hogy kell kivitelezni?
2012. márc. 16. 22:54
 10/25 anonim ***** válasza:

Ketten vagyunk, de csak zuhanyzunk. 12 ezer ft a számla, de ebben benne van a kuka, csatorna, kéményseprés költsége is. Szerintem kb olyan 7 ezer köröl lehet csak a víz.


Amúgy a wc lehúzás tényleg sok. Nekünk olyan a wc hogy a tartály oldalán van a lehúzógomb, és csak öblítünk rajta egyet. Nem folyatjuk ki az egész tartályt. Felesleges "kis dolog" után. De a mosógép vizéből öblítés nagyon-nagyon tetszik. Már én is gondolkoztam rajta hogy milyen pazarlás eleve az is, hogy ivóvízzel öblítjük le a wc-t...

2012. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!