Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom anyukája ne így viselkedjen velünk?

Figyelt kérdés
Elég régóta együtt vagyunk és eleinte nem is volt gond. Aztán egy, másfél év után elkezdett ok nélkül utálni (ő se tudja megmondani miért) és azóta állandóan keresztbe tesz nekünk. Addig még nem is volt akkora gond amíg csak velem csinált ilyeneket de újabban a barátomra is teljesen rászállt. Még mindketten otthon lakunk, de már tervben van az összeköltözés és a továbbiak is. A barátom az otthoni vállalkozásban segített eddig, de most elment máshova dolgozni. Az anyukája pedig a maradék időben is állandóan kitalál valamit. Érzelmileg próbálja zsarolni és amikor náluk akár csak beszélgetünk akkor mindig kell neki valami, vagy ott ül velünk. Segítünk neki mindenben szó nélkül, de már lassan éjjel is velünk akar lenni. Párszor már olyan érzésünk van, hogy a barátomat tekinti a férjének, mert mindent tőle vár el.
2012. márc. 14. 13:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben jártam, csak mi az esküvő után költöztünk össze (ez is anyós miatt). Bár az én párom nem állította le az anyját. Miután a gyerkőcünkkel otthon maradtam, kiderült egy-két hazugság is. Bennem nem bíztak meg (már nem érdekel kinek az unszolására), kihasználtak. Ezt én már nem bírtam tovább, épp folyamatban van a válásunk.

Ha a párod kiáll melletted kellően, akkor ne aggódj. Nálunk ez hiányzott. De légy résen!

2012. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!