Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom anyukája ne így viselkedjen velünk?

Figyelt kérdés
Elég régóta együtt vagyunk és eleinte nem is volt gond. Aztán egy, másfél év után elkezdett ok nélkül utálni (ő se tudja megmondani miért) és azóta állandóan keresztbe tesz nekünk. Addig még nem is volt akkora gond amíg csak velem csinált ilyeneket de újabban a barátomra is teljesen rászállt. Még mindketten otthon lakunk, de már tervben van az összeköltözés és a továbbiak is. A barátom az otthoni vállalkozásban segített eddig, de most elment máshova dolgozni. Az anyukája pedig a maradék időben is állandóan kitalál valamit. Érzelmileg próbálja zsarolni és amikor náluk akár csak beszélgetünk akkor mindig kell neki valami, vagy ott ül velünk. Segítünk neki mindenben szó nélkül, de már lassan éjjel is velünk akar lenni. Párszor már olyan érzésünk van, hogy a barátomat tekinti a férjének, mert mindent tőle vár el.
2012. márc. 14. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny a drága anyuka.Nálunk is így volt.Mindig mindenbe bele tudod kötni.Hiába magyarázta el párom neki szépen hogy elég.Aztán kicsit durvább össze veszéssel is.Egy segített csak külön költöztünk....Azóta anyós pajtás szépen elviseli ,hogy ez van....
2012. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze ha nem segít neki, mert egyszerűen nincs ideje vagy nem tud valamit megoldani akkor addig cseszegeti meg lelkileg terrorizálja amíg inkább megcsinálja csak békén legyen hagyva. Többször előfordul, hogy hazudozik csak ne találkozzunk, vagy az utolsó pillanatban kitalál valami "fontosat" hasonló okokból.
2012. márc. 14. 13:20
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi is ezt gondoljuk, hogy a költözés fog segíteni, legalábbis nagyon remélem. A barátom beszélt már vele szépen és csúnyán is, de semmit nem értünk el vele. Tőlem legtöbbször segítséget se fogad el, mert nem vagyok elég jó neki. Azt mondta ő tökéletes. :D
2012. márc. 14. 13:21
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Elmondom miért utál: elviszed a pici fiát!

Amíg csak járogattatok, nem vette komolyan a dolgot, de most, hogy az összeköltözést tervezitek veszélyezteted a pozícióját: "a legfontosabb nő XY életében".

Ezt az utat én is megjártam. Nincs módszer amivel ezt csökkenteni lehet, majd az idő megoldja. vAgy nem.

2012. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A volt barátommal ugyanez volt. Eleinte náluk laktunk, én munkát kerestem, nem jött össze, nagyon sokat voltam náluk. Mindenbe belekötött. Még abba is, hogy melyik irányba kevergetem a levest :D És ez komoly!

Mi is elköltöztünk, de jött utánunk. Minden nap vagy az anyja, vagy a mamája jött hozzám (amikor egyedül voltam) és ellenőrzött, hogy főzök-e, mosok-e, takarítok-e. Nem mertem leülni pihenni, mert tuti akkor jöttek :(((

Végül az egésznek vége lett az anyja miatt.. Utált és nem tudtam elviselni :((((

2012. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy most is ez van. Nála vagyunk, egy teljesen külön szinten. De ő is lejön néha ellenőrizni. Vagy elsétál az ablak előtt és kukkol befelé..

Mostanában kicsit megerőlteti magát és próbál mosolyogni :D

2012. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Olyan messzire kell költözni, hogy anyós házipapucsban ne tudjon átjönni"

Anyukám mondta, örök igazság! Egy utca nem elég! Nekünk úgy volt jó, hogy a város másik végére mentünk. Most 20 kilóméterre vagyunk így sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Kéthavonta lejön.

Apukám a 40 km-re esküszik! :)

2012. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem nem csak én járok ebben a cipőben. Eszem ágában sincs egyébként elvenni a fiát csak ő érzi ezt. Gondolom azért is, mert a férje külföldön dolgozik és a barátom segített eddig neki ha valami volt, csak egyre jobban ki akarja használni. Én szívesen laknék egy helyen (nem egy házban) vele, de már megbeszéltük, hogy más városba költözünk.
2012. márc. 14. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom neked az anyós logikát:

Elköltözik a fiacskája tőle. Ki miatt? Miattad. Ki a bűnös? Te. Kit kell utálni? Téged.

Ennyi. A fia soha nem rossz, csak te.

Majd megenyhül. Vagy nem.

2012. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azért reménykedek, hogy megbékél velem egyszer. Bár nem látok rá túl nagy esélyt. Nem várom el tőle, hogy legjobb barátnők legyünk csak ne akarjon a hátam mögött szervezkedni ellenem.
2012. márc. 14. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!