Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a sokszor...

Mit gondoltok erről a sokszor említett felfogásról?

Figyelt kérdés

Biztos olvastátok már sok helyen, tán magatok is valljátok azt az elvet, hogy az ember akkor kezdje el a szexuális életét, ha fel van készülve annak következményeire. Magyarán terhes lehet és ha úgy alakul, fel tudja nevelni a születendő gyermeket. Legyenek adottak az életkörülményei. (ugyanezt fiúkra is vonatkoztathatjuk)

Mennyi idősen kéne elkezdenie szexelni egy átlagos mai lánynak (fiúnak)? És még minek kell adottnak lenni a feltételekhez?


2012. márc. 2. 15:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

"Amilyen szövegkörnyezetben láttam ezt az elvet, ott sem úgy értették, hogy az szexeljen csak, aki már anya akar lenni.

Hanem aki tudja kezelni a következményeket."


Elvileg igaz... gyakorlatilag meg van 2 gyerekes anyuka akik megélnek, de azt már nem vállalhatják be, hogy harmadikat szüljön és a keresete kiessen a családi kasszából évekre. 100%-os védekezés meg nincs, csak az aszpirin a térd közé szorítva. A második gyerekem úgy fogant meg, hogy orvosi kezelés alatt álltam, hónapok óta nem menstruáltam, elvileg teherbe sem eshettem volna.

2012. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is olyan 16-18 évesen.

Védekezni kell. Tény, hogy 100%-os védelem nincs, de a tabletta+gumi kombináció elég hatékony. Mondjuk nem olcsó :-(

Mit nevezünk "adott életkörülménynek"? Legyen víz-villany-kaja, de az új ruha meg a játék luxus? Vagy az is alap?

2012. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
65%
ha 19 évesen szül, akkor ha nem is tervezte, azért fel tudja nevelni. De 15 évesen nem ő fogja nevelni.
2012. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát manapság ott tartunk, örülhet az ember, ha van víz, gáz, villany és némi kaja. :) Minden más luxus...
2012. márc. 2. 17:16
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Hát igen. 100 éve nem volt se víz, se gáz, se villany, csak szex. :) Meg csimoták:)
2012. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

"Hát igen. 100 éve nem volt se víz, se gáz, se villany, csak szex. :) Meg csimoták:)"


Igen, csak azokat 3 évesen ki lehett zavarni a határba libát őrizni, 5 évesen tehenet fejni és tizenévesen a földeken már megtermelték a betevő kajájukat. Szóval egy tinigyerek is már komoly hasznot hajtott a családnak. Vagy be lehett adni a fiúkat inasnak, a lányokat meg zárdába.


Ma meg huszonévesen még lehet eltartani őket, ha egyetemre mennek.

Bár ahogy elnézem a lányaimat, azt a zárda dolgot még meggondolom.. De minimum a burkát 20 éves korukig. :-D

2012. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jól mondod, utolsó, még apám gyerekkorában is így ment, ő már kicsi korától hasznos volt otthon. Tehénőrzés, aratáson is befogták már a 6 éves gyereket is akár.
2012. márc. 2. 18:34
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam a válaszokat.

Nem értek ezzel egyet. Akkor jogos lenne, ha nem lennének védekezési lehetőségek. Inkább az lenne a helyes megfogalmazás, hogy aki nem ismeri a biztonságos szexuális életet és arra nem érett, az ne csinálja.

2012. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%
Ez hülyeség. Akkor ha meg nem megy olyan jól az élete valakinek, az akkor függessze fel a szexet, mert csak akkor szabad szexelni, ha be tud vállalni, 1-3-12 gyereket?
2012. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!