Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is jobban töltitek ki a...

Ti is jobban töltitek ki a haragotokat a szeretteiteken mint a másodrangú ismerősökön?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy ha párommal veszekszünk elég tapintatlan és bunkó tud lenni, teljesen elmegy az életkedve stb, de miután bemegy dolgozni minden teljesen heppi lesz, velük már vigyorog, poénkodik stb. Volt, hogy én mentem érte és láttam hogy nagyon is jól érzi magát köztük, majd miután találkoztunk visszaváltott letargikus állapotba. Ha rákérdeztem azért mert velem veszekedett, tehát azért.

Valamint ha ideges rajtam tölti ki és a családjában a legközelebb állókon. Ha én ideges vagyok, kitöltöm ezt a munkatársakon vagy egyéb nem túl fontos embereken, de ha ő ott van megpróbálok kedvesebb lenni.

Ti kin töltitek ki? Normális ez a viselkedés?



2012. febr. 27. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, akár rólam is írhatták volna, de szerintem sok ember így van ezzel.
2012. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Én nem,akinek baja van azt azzal rendezze aki okozta.Ne vétleneken torolja meg
2012. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem is folyamatosan ezt csinálja mindenki.Elég sz.r.Szerintem nem normális ez a viselkedés,hanem bunkó.
2012. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én soha nem töltöm ki számomra nem fontos embereken. Már a gondolata annak, hogy "kiadom" magam nekik, tudják, hogy valami bánt, vagy hogy ideges vagyok... hát nem vagyok ilyen. Nem panaszkodom idegeneknek, nem is töltöm ki a haragomat idegeneken.

A páromtól viszont megkaptam, hogy mindig neki panaszkodom, és unja. Tehát most már senkinek nem panaszkodom, inkább megvárom hogy kipukkadjak mérgemben, mint egy lufi.

2012. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül érzi magát jól köztük. A munkahelyen én is mindig vigyorgok, mert nincs kedvem arról beszélni, hogy mi a bajom. Semmi közük hozzá. Így megúszom a kíváncsiskodást, de ahogy elhagyom a munkahelyem, már nem kell megjátszani magam.
2012. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is a közelállókon töltöm ki :(
2012. febr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyon nagy része igen, sajnos a szerettein jobban kitölti a haragját. Valószínűleg azért, mert az ő körükben sokkal felszabadultabbak, sokkal jobban önmagukat adják, míg csak ismerősök esetében fegyelmezik magukat. Lehet ennek ellent mondani, de ez az igazság.
2012. febr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Senkin nem töltöm ki a haragomat, annak nincs értelme.

Ha valamin vagy valakin felhúzom magam (ez elég ritka), akkor vagy megosztom otthon párommal és anyósommal a történteket (jó hallgatók), és mesélés közben le is csillapodok, vagy egy rövid ideig csendben dúlok-fúlok, és úgy teszem magam túl rajta.

Ha meg olyas valaki húz fel, akivel van rá mód, vagy muszáj megbeszélni, azzal lerendezem (normálisan a magam részéről) a vitát, és kész.

2012. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 10:26


Nagyon jól megfogalmaztad, szerintem is.

2012. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!