Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám utál. Mit tegyek? Nem...

Anyukám utál. Mit tegyek? Nem tudom feldolgozni

Figyelt kérdés

Sose voltunk valami nagyon jó viszonyban, de mikor nem engedett arra az egyetemre ahova akartam jelentkezni 2 éve, még rosszabb lett a helyzet. Nem vagyok egy problémás gyerek, mégse kapok egy csöpp szeretet se. Elég gyakran hangoztatja, hogy engem nem lehet szeretni, csak utálni, egy senki vagyok, az is leszek, sose lesz férjem se, mert olyat mint én senki nem érdemel. Az önbizalmam 0 alatt van. Nincs lehetőségem elköltözni, nem tudok hova menni. Folyamatosak a sírógörcseim. Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve. Egyszerűen nem tudom felfogni miért viselkedik így. Mikor látom, hogy más anyukáknak milyen a viszonyuk a gyerekével, nekem meg.... nagyon rosszul esik hogy én meg ezt kapom :(

20/L


2012. febr. 26. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Elég gyakran hangoztatja, hogy engem nem lehet szeretni, csak utálni, egy senki vagyok, az is leszek, sose lesz férjem se, mert olyat mint én senki nem érdemel."


Ez nem utálat, hanem gyűlölet. Nagyon sajnállak. Ha élni akarsz, akkor pszichiáter kellene, de igen gyorsan és neked, nem neki. rajta nem lehet segíteni, de rajtad még igen.

2012. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban ilyen sz.r ember, akkor minek törődsz a véleményével?
2012. febr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bírd ki míg leiskolázól aztán keress munkát és költözz.
2013. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!