Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám utál. Mit tegyek? Nem...

Anyukám utál. Mit tegyek? Nem tudom feldolgozni

Figyelt kérdés

Sose voltunk valami nagyon jó viszonyban, de mikor nem engedett arra az egyetemre ahova akartam jelentkezni 2 éve, még rosszabb lett a helyzet. Nem vagyok egy problémás gyerek, mégse kapok egy csöpp szeretet se. Elég gyakran hangoztatja, hogy engem nem lehet szeretni, csak utálni, egy senki vagyok, az is leszek, sose lesz férjem se, mert olyat mint én senki nem érdemel. Az önbizalmam 0 alatt van. Nincs lehetőségem elköltözni, nem tudok hova menni. Folyamatosak a sírógörcseim. Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve. Egyszerűen nem tudom felfogni miért viselkedik így. Mikor látom, hogy más anyukáknak milyen a viszonyuk a gyerekével, nekem meg.... nagyon rosszul esik hogy én meg ezt kapom :(

20/L


2012. febr. 26. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Menj el dolgozni és költözz külön tőle!!!
2012. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Túl kell élni
2012. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 sass55 válasza:

Sajnos megéltem hasonlót, de érett fejjel ( és hogy Ő már nincs) látom, hogy bizony gyakran én tehettem róla. Az évek sok mindent megmagyaráznak. Van amikor a saját útját kell járnia az embernek, különben azért leszel csalódott.

De mindenképpen kibeszélni, főleg vele. Lehet ,hogy pár év múlva teljesen másként látod majd magad

Semmi defenzíva, nyitott barátságos offenzíva!

2012. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nem akartam ennyire keményen fogalmazni, de tényleg ez az egyetlen lehetőség. Munka, pénzgyűjtés és elhúzni otthonról. Találsz majd egy szerető párt és boldog leszel! Ez tartson életben.
2012. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy ha elköltözöl, minden gondod megoldódik. Akkor is cipelni fogod ezt a terhet, ezért én azt mondom, tudd meg, miért ilyen veled. Az őszintesége kegyetlen lehet majd, de még mindig jobb, mint őrlődni a valódi indok nélkül.
2012. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem hinném, hogy téged utál, hanem az egész világot, és te vagy ott, akin ezt levezeti. Megkeseredett, depressziós.Gondolom egyedülállóként nevelt, ez ennek a következménye. Vagy elköltözöl, vagy valahogyan megpróbálod így nézni a dolgokat, hogy sajnos valamibe belerokkant, sérült ember, és megpróbálhatsz segíteni. Azt is megértem, ha nincs ehhez kedved, de tudd, senki nem így születik, és nem ezért szül gyereket, valahol valami nagy baj történt, és ebből nem tudott kimászni, megutált mindent és mindenkit.
2012. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

általános, hogy az anyukák a lányukat megutálják, amikor az idősödik és sugárzó és szexi lesz.


és ez sajnos valóban így van.

2012. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5/6 nak pedig jidd el hogy ha el költözik akkor meg változnak a dolgok.nekem a barátnőm is meg tette és az ő barátnője is ezt tette és sokkal job lett a viszonyuk utánna
2012. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ez marhaság, hogy téged senki sem fog szeretni. Azt mondják, a Földön mindenkinek van egy párja. Pont te lennél a kivétel? Dehogyis! További javaslatként én is azt tudom mondani, amit a többiek. Ha szerzel egy jó állást, kapsz pénzt, neked is ugyanolyan boldog életed lesz, mint akárki másnak. Persze lehetséges, hogy később is akadnak problémák, de egyvalamit ne feledj: nem az az erős aki nem esik el, hanem aki mindig fel tud állni. És az élet pontosan erről szól. Hogy milyen gyorsan tudsz "felállni" egy "bukás" után. De a munkahelynél semmit ne kapkodj el. A türelem valóban erény...
2012. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, akkor az a válaszom, hogy én sem lakok már otthon, és jé, nem oldódtak meg a problémáim. Aki azt gondolja, ezzel minden el van intézve, majd a későbbiekben jár pórul.
2012. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!