Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francot csináljak?

Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés

Szüleim lassan 2éve folyamatosan veszekednek.(Amolyan kiszeretés egymásból,minden ok nélkül).Nem fogják fel,hogy ezt csak válással lehetne megoldani.Anyum legutóbb például begyógyszerezte magát,küldött egy sms-t,hogy szeret minket(engem és nővéremet),majd autóval elment.Rendőrök és mentősök keresték,szerencsére megtalálták még időben,amég nem okoz másban vagy magában kárt.

Lehet én vagyok a hülye,de szerintem ez nem megoldás.Mi a bánatot csináljak?Költözzek el,és toljam le őket?Így nem csak magukkal szúrnak ki,hanem másokkal is.....

Komolyan felfoghatatlan számomra.



2012. febr. 25. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne tojd le Őket, most lehet anyukádnak nagy szüksége van rád, és a segítségedre. Próbáld meg velük megbeszélni, hogy vagy váljanak el, de nagyon gyorsan, vagy beszéljék meg a nézeteltérést, mert ez így nem jó... Addig döntsenek még tényleg baj nem lesz, érvelj a gyógyszeres szitura.
2012. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudod mi a baj?Én is érvelek a válás mellett és nővérem is(22F;25L)

A gyógyszeres eset már a második,így ezt már nem vagyok képes felfogni,hogy most mi is van.

2012. febr. 25. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell a válással kezdeni, lehet, hogy egy kis távolságtartás = különköltözés valamelyik részéről is elegendő, hogy tisztába jöjjenek önmagukkal, érzéseikkel, és később lehet véglegeset dönteni. De valamit csinálniuk kell, mert ez így biztosan nem jó senkinek.


Le kell ülni velük, és megbeszélni. (Szeretettel, türelemmel, megértéssel.)

2012. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam velük úgy beszélni,amikor mindketten ott voltak,volt amikor úgy,amikor egyikük sem.Nem képesek kompromisszumokat kötni.

Költöznni meg még inkább nem,miindkettő nagyon fafejű.

2012. febr. 25. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A mamát rá kellene beszélni, hogy menjen el pszichológushoz, pszichiáterhez (Nem tudom melyik tud segíteni, hogy rendbetegye, ill. megértesse vele, hogy ez így nem vezet sehova)

A papád is iszik? Vagy egyébként vele minden rendben?

2012. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Anya nem iszik,ő szimplán(csúnyán fog hangozni) "csak" kezd bekattanni.De miért nem akar válni???

Apa iszik,de ő is ezalatt a 2év alatt kezdett el intenzívebben.

Eggyikőlyüknek sincs igaza,de nem látják be.

2012. febr. 25. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtok mit csinálni. Valójában ezt a problémát nekik kell megoldani. Ti csak annyit tehettek, (ha tehetitek), hogy megpróbáltok magatok részére minél nyugisabb életkörülményeket teremteni. Ha másként nem, akkor valóban ti költöztök, nagyszülőkhöz, vagy valami olyan helyre, amit fenn is tudtok tartani.
2012. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már mindketten dolgozunk,van saját keresetünk.Ő a férjével régóta nem él itthon.

Én igen,de szerintem elköltözök mihamarabb én is,mert rossz kimondani,de kezdem megunni az egészet.

2012. febr. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!