Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francot csináljak?

Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
A szüleim 15 éves korom óta egyfolytában ugyan azokat csinálják, összevesznek valami sz@ron, hónapokon át veszekednek, majd jön egy pár hetes nyugalmi időszak és ismét kezdődik minden előröl, mint egy végeláthatatlan folyamat. Amiken összekapnak óvodás szintű és rohadtul elegem van belőlük. Próbáltam több százszor racionális érvekkel vagy minden sz@rt átrágva megoldásokat keresni, amik használtak egy ideig, de hosszú távon semmit sem értek. Az érvelések már-már politikusi magyarázatként folynak és az évek alatt rengeteget fejlődött a beszédtechnikám ez miatt. Rengetegszer már könyörögtem, hogy váljanak el mert nem bírom, ha bent maradok a szobában mikor veszekednek, akkor elkezd fájni a fejem, vagy nem tudom semmivel lefoglalni, és az őrületbe kergetem saját magam. Ha viszont kimegyek akkor órákig fosom a szót (van már gyakorlatom elhihetitek) de az eredmény ugyanúgy semmi lesz. Persze megy a süket szöveg, meg a fenyegetőzések, hogy "elválok" de egyik sem csinál semmit csak jártatja a száját és nem veszik észre magukat. Mi a szarért kell nekem két 30 fölötti idiótát pátyolgatnom? Komolyan, mintha én lennék az apjuk, a rohadt életbe már.
2011. márc. 11. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogd fel viccesen:)


1. Várjál még 3 évet és költözz el.

2. Addig gyűjtögesd a gyakorlatot a beszédtechnikádba :) és majd ilyen jellegű melót válassz :))) legalább van kin gyakorolnod :)


szerintem manapság ez már divat, sőt én is ilyen családban nőttem fel, csak az zavart hogy rám fogták állandóan a veszekedéseket okát :(


Amúgy én már csak nevetni tudok ha az egyik szomszédom elkezd veszekedni a férjével / feleségével. Persze ezek is pitiáner ügyek és ameddig nem folyik a vér én csak mosolygok, néha jobb őket hallgatni, mint a reklámokat...

2011. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából már 17 vagyok, csak 15 éves koromban kezdődött meg intenzívebben. Az a baj, hogy a szememben nagyon eltörpültek már, gyakorlatilag úgy érzem, mintha 2 pénzkeresővel élnék együtt, semmi több..
2011. márc. 11. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, erősen ajánlom hogy valamilyen módon ellenőriztesd le velük a vércukorszintjüket.
2011. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na nálunk is ez megy. Minden nap megy a vita,soha nincs nyugi,és még nagy hanggal is beszélnek. :S Sokkal jobb lenne ha elválnának,egy két percig elvannak..utána megint folytatják. -.-" Ők is mondják hogy elválok,meg beadom a papírt,stb..azt sehol semmi.
2011. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!