Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok a kapcsolat...

Mennyire tartjátok a kapcsolatot a párotok exével ha van gyerek is?

Figyelt kérdés

Én semennyire nem akarom tartani, egyszer kétszer találkoztunk, akkor abszolút udvarias voltam, beszélgettünk, egyszer még vacsorával is megkínáltam mert épp úgy jött ki.

Amit ő szeretett volna, az az, hogy a hétvégi házikónkba, ő is lejöhessen, amikor mi ott vagyunk, persze nem mindig csak néha. Én erre nemet mondtam (férjemen keresztül), nem akarom a hétvégéimet vele tölteni és azon izgulni, hogy vajon melyik hétvégén akar majd lejönni. Külön család vagyunk, nem akarok jópofizni vele. Ő gyakran járt le a telekre, mikor én még nem voltam kvázi jobban ki is ismeri magát a helyen, én kicsit alárendelt szerepben érezném magam.

A közös gyereküknek idén ott szervezi a szülinapját a nő, ahova én nem mehetek, a fenti okok miatt.

Engem ez rosszul érint, számomra megalázó, ill így a mi közös kisfiunk sem fog menni, aki 2 éves és még elég anyás, mondjuk nem is lett meghívva.

Felfújom? Nem kéne, hogy rosszul érintsen? Tényleg bele kellett volna mennem a hétvégesdibe?


2012. febr. 23. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Okosan csináltad!!Szerintem a hétvégi házikóhoz végkép nincs köze!Csináljon bulit a férjed a gyereknek és az ex maradjon ki ebből!Állj ki magadért!!
2012. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nevelőanyám sosem tartotta a kapcsolatot anyámmal. Igazából apám sem. Én jöttem-mentem, de ők nem kommunikáltak egymással (persze, amikor még csak 6-7 éves voltam, igen, de nem sokáig). Tizenéves koromban meg már sem apám, se nevelőanyám nem keresték anyámat és persze ugyanez fordítva.

Nem volt ebből gond soha, igazából nem is értem, miért kéne tartani a kapcsolatot.

2012. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ezt írjátok, már kezdtem bekattanni, hogy valamit nagyon rosszul látok.

A gyerek anyját nem akarom kihagyni a gyerek bulijából, hiszen mégis ő az anyja (és vele él a gyerek)

De az rosszul esik, hogy a mi telkünkön szervezi, és engem kizár ebből az egészből. A férjem meg megy, mert persze ő a gyerek apja, és a gyerek is igényli hogy ott legyen, meg a férjem is.

Szervezett magának egy programot a férjemmel :(

A férjem nem érti meg, hogy ez nekem miért probléma, hogyna tudom neki elmagyarázni?

Ő azt sem értette meg, hogy a hétvégékkel mi lett volna a probléma ,csak tiszteletben tarja a döntésemet.

2012. febr. 23. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy, vagy mi? Örülhetnél, hogy normális a kapcsolat, nagyon sok helyen pokol az élet ezekben az összevissza családokban!Gondolom azelőtt ő is rsz-esen ott nyaralt, meg az a kisgyerek is! Akkor ő mondta, hogy a mienk(ebből egyébként azt veszem ki, hogy a férjedé, sem nem a tied, sem nem az exé). Lehet még te is leszel így.Mi a francért zavar, ha beugrik néha a gyerekkel? A gyerek meg az anyjával szülinapozik, az apa meg odamehet. Annak az apának 2 családja van,egy régi meg egy második,ha fejen állsz is, ezzel muszáj megbarátkoznod, ők mindig ott lesznek az életetekben. Lehet gyűlölködni, meg lehet normálisan, melyik a jó?!
2012. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!