Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Én is szoktam laptopozni de nem a lételemem... viszont anyának már mániája meg a facebook... amikor én ülök a laptop előtt mindig 5percezik... most is megy dolgozni mondja hogy egészkor megy a busza nem azzal foglalkozik hogy indulnia kell hanem a facebookal , emiatt össze is vesztünk... volt már olyan hogy hazajött és észre se vettem hogy itthon van nem jönne be köszönni , facebook chaten vettem észre hogy hazaért.. múltkor a jelentkezést adtuk be egyetemre , segített , de ő öt percnél tovább nem bírja elviselni ha mesélek és ez időigényes meló és már rögtön a facebookot nyitotta meg... múltkor itt volt nálunk haverom fél óránként jött be hogy hadd adjuk már oda neki a laptopot... végül az én htc-met kapta meg hogy nyugtunk legyen tőle... annyira idegesítő... facebook, facebook, facebook... én is ülök előtte meg tartom rajta azon keresztül a kapcsolataimat de megvagyok nélküle ha van más elfoglaltságom... apa is megvan nélküle... egyedül anya ilyen... ha nem lennének távoli ismerőseim fent, le is törölném magam mert utálom nagyon.. :/


18/N


2012. febr. 22. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Add el a htc-det, vegyél egy olcsóbb laptopot és legyen boldog az anyád, hogy az övé a gép.


Amúgy igazad van, függő lett. De azt nem tudom hogyan lehetne rajta segíteni, valószínűleg ha több közös programotok lenne a családdal.

2012. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van gépem csak abba most venni kell egy hálózati kártyát.. amúgy régebben emiatt rengeteget veszekedtünk most kezd megint ugyanaz lenni mint míg egy gépünk volt..
2012. febr. 22. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem "kezd megint ugyanaz lenni mint míg egy gépünk volt..", hanem máris az! Ha ennyire zavar anyád őrülete, a legjobb, ha engedsz, vigye a gépet, te pedig találj valami hobbit IRL. Sz*rd le, majd lesz neked is géped, ha veszel egy hálókártyát.
2012. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak azt tudom tanácsolni, hogy derítsd ki a jelszavát és függeszd fel a fiókot, de úgy, hogy ne vegye észre (pl töröld ki majd az értesítő mailt). aztán fogd rá arra, hogy vmi miatt törölték (spam, vagy vki jelentette)
2012. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy hívják anyádat? Majd én megkeresem a facebookon és jól lealázom.
2012. febr. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!