Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg csalt már a...

Szerintetek meg csalt már a párom és tényleg csak a pici miatt van velem?

Figyelt kérdés
1 hónapos kisfiamat tegnap fejbe ütötte 6 éves kislány de a kisfiam annyira megijedt hogy nem kapott levegőt kb 20-30 mp-ig utána keservesen sírt a gyereken nem látszik semmi de félek hogy ne hogy valami baja legyen a feje tetejét kutacsát ütötte meg a párom tesója sógorom kislánya csinálta 1 napig voltak nálunk 3 gyerköcel de teljesen kikészítettek nekünk van az 1 hónapos meg 11 éves fiunk a sogoroméknak 1 éves 4 és a 6 éves néha elszoktak jönni hozzánk 1-2 napra mi 2 szobás panelba lakunk ök kertesbe a gyerekek neveletlenek szétpakolnak sárosan bejönnek a szobába állandóan porszívozok fél óránként esznek üvöltenek a konyhát és a kis szobán a falakat összefirkálta a 6 éves nincs 5 perc nyugalmam ha itt vannak a szüleik mindent rájuk hagynak és már a párommal miattuk többször veszekedtünk tegnap is össze vesztünk miattuk amikor elmentek haza. Apárom nem akar nekik szólni mert akkor csak összevesznek. Amikor a pici meg született, amig én ben voltam a kórházba ott voltak akkor történt a fal firka a konyha szekrény oldalát megégették mert közel húzta a serpenyőt anyosom is ott volt. én a páromnak telefonba mondtam hogy amire hazamegyünk a picivel már ne legyenek ott, mert a 3 gyerek ráadásul állandóan beteg) és nekünk nyugalom kell ők megsértődve elmentek haza, anyósom ott maradt hogy ott lesz 1 pár napig míg helyre jövök mert császárral szültem anyósom és a párom jött értünk haza értünk a lakás tiszta kosz volt (pedig én úgy mentem be szülni hogy kitakarítva)anyósom neki állt főzni én meg szobát takarítottam ágynemű húzás mosás fürdőszoba wc fertőtlenítés egész nap nem ettem,és este tudtam csak enni mert akkor végeztem (pedig 2re értünk haza )és mindezt császár 4.nap vacsi után a párommal 2-ben beszélgettünk és elmondta hogy a munkatárs nőjével chetelt és van benne pár félre érthető dolog ezt meg mutatta és egy buliról volt szó ez a cégesbuli dec 23 án volt én akkora voltam kiírva de dec 31 én mentem be szülni szóval én otthon voltam a párom nagyon el akkart menni a buliba csak én nem engedtem mert egyrészt akkora voltam kiírva másrészt meg ribancok a kolléga női akkor jól összevesztünk egész éjszaka bőgtem szóval erről a buliról volt a beszélgetésük hogy a csaj csak azért ment el a buliba mert hogy a párom is ott lesz a párom erre azt írta hogy sajnálja hogy nem mehetett el mosolyka küldés megírta neki a párom hogy én nagyon féltékeny vagyok de majd személyesen elmeséli neki hogy miért a csaj erre azt írta hogy bezzeg ha tudná...... a párom erre témát váltott én ezeket elolvastam és veszekedni kezdtem vele anyósom meg a pici fiát pártolta jól összevesztünk és én fáradtan kimerülten végig bőgtem az éjszakát másnap anyósom veszekedve hajnalba elment haza, mi meg tovább veszekedtünk írtam a csajnak ö meg felhívta a párom de én beszéltem vele a csaj azt mondta hogy a párom viszonyt folytat vele meg el akar engem hagyni a picivel ö miatta. teljesen kiborultam a párom azt mondta sírva hogy ez nem igaz pár kollégái is igazolták hogy a csaj hazudik. végülis kibékültem a párommal. már nem ott dolgozik a párom de a tegnapi veszekedéskor olyanokat mondott hogy ez a múltkori eltávolódása is azért volt mert a sok veszekedés miatt meg ha én nem hagyom abba akkor rosszul fogok járni. Félek hogy tönkre fog menni a kapcsolatunk amúgy mi nagyon szeretjük 1mást én 30 a párom 25 éves a 11 éves fiunk az előző kapcsolatomból van.(A sok veszekedés a féltékenység és a rokonai miatt van) el akkart menni a buliba csak én nem engedtem mert egyrészt akkora voltam kiírva másrészt meg ribancok a kolléga női akkor jól összevesztünk egész éjszaka bőgtem szóval erről a buliról volt a beszélgetésük hogy a csaj csak azért ment el a buliba mert hogy a párom is ott lesz a párom erre azt írta hogy sajnálja hogy nem mehetett el mosolyka küldés megírta neki a párom hogy én nagyon féltékeny vagyok de majd személyesen elmeséli neki hogy miért a csaj erre azt írta hogy bezzeg ha tudná...... a párom erre témát váltott én ezeket elolvastam és veszekedni kezdtem vele anyósom meg a pici fiát pártolta jól összevesztünk és én fáradtan kimerülten végig bőgtem az éjszakát másnap anyósom veszekedve hajnalba elment haza, mi meg tovább veszekedtünk írtam a csajnak ö meg felhívta a párom de én beszéltem vele a csaj azt mondta hogy a párom viszonyt folytat vele meg el akar engem hagyni a picivel ö miatta. teljesen kiborultam a párom azt mondta sírva hogy ez nem igaz pár kollégái is igazolták hogy a csaj hazudik. végülis kibékültem a párommal. már nem ott dolgozik a párom de a tegnapi veszekedéskor olyanokat mondott hogy ez a múltkori eltávolódása is azért volt mert a sok veszekedés miatt meg ha én nem hagyom abba akkor rosszul fogok járni. Félek hogy tönkre fog menni a kapcsolatunk amúgy mi nagyon szeretjük 1mást én 30 a párom 25 éves a 11 éves fiunk az előző kapcsolatomból van. Szerintetek meg csalt már a párom és tényleg csak a pici miatt van velem?
2012. febr. 20. 10:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom. :(
2012. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
ne haragudj kérdező de vissza ülhetnél az iskola padba legalább a 8 általános befejezni...ez az írás ez szörnyű,ezt kb fele ennyi szövegbe le lehetett volna írni.én sem írok néha tökéletesen de ez már durva..
2012. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu!

Normális ember nem ír így!

2012. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első pont a 15. sorban van, utána van még rögtön kettő, de azután a következő pont a 33. sorban van. Igen, megszámoltam, mert egyszerűen nem hittem el, hogy tényleg ennyire nem használsz írásjeleket.

Felteszel egy kérdést, miszerint szerintünk megcsal-e párod, majd utána 22 (!!!!) soron keresztül magyarázod, h vmi rokon kiscsaj megütötte a gyerekedet... És csak a 23. sorban térsz rá a kérdésed kifejtésére.

Válasz a kérdésedre (a többit most mellőzném): szerintem megcsalt, és pont azért mutatta meg a beszélgetést, hogy azt hidd, ha már megmutatja, akkor biztos nem csalt meg. Legalábbis én tuti így csinálnám.

24N

2012. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Uramisten, tudja ezt valaki értelmezni? Se egy vessző, se egy pont, egyéb írásjel és amúgy is egy nagy zagyvaság az egész!

Kérlek, fuss neki még1x és ha érthetően leírod, akkor szívesen válaszolok!

2012. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Teljesen megnyugodtam.Azt hittem rosszul látok:)Egy kollegina ha csak valóban az,nem mond olyant ott hagy a párod miatta.
2012. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy bele szeretett a páromba és azért csinálta, hogy mi összeveszünk.De nem sikerült neki, mert én meg bízom a páromba.Ezt a levelet akkor írtam mikor teljesen ki voltam bukva. Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 27. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!