Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom neten csajozik. Sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom neten csajozik. Sosem csalt meg, de gyakran írta nekik "hiányzol, szeretélek élőben is megismerni, drága Hercegnőm, stb. " Ettől még szeret?

Figyelt kérdés

1,5 éve már, hogy megkérte a kezem. Szeret chatelni, és sokszor azt látom, hogy fiatal, egyedülálló lányoknak bókol, hódít, becézgeti őket, és ígéreteket tesz találkára teljesen ismeretlen lányoknak.(ami sosem következett be...) Egy ismerősöm révén lebukott, társkeresőre is regisztrált. Természetesen nagyon kibuktam, sírtam, szakítással fenyegetőztem, stb.

Amikor rákérdezek, mindig azt mondja, hogy csak barátokat keres, és észre sem veszi, hogy ezzel túllő a célon, és megbánthat vele. De ez nem egyszer fordult elő, sokszor megismételte, eltitkolta,szóval egyre inkább érvényét veszti a kifogás.miért csinálja ezt velem, ha tudja, hogy ez nekem fáj, és kétségeket ébreszt bennem? azt állítja szeret, hogyan tudjam meg, tényleg így van-e? én meg állandóan azon reménykedek, hogy könyörgöm, gyűrű van az ujjamon, csak nem fordul már elő többször...Érdemes így ezt a kapcsolatot fenntartani, vagy csak magamat kínzom vele, és ez egy nagyon egyoldalú kapcsolat...?


2008. máj. 25. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt irom, de magadat kinzod egy ilyen pasival es sajnos a gyuru nem sokszor jelenti azt, amit jelentenie kellene.

Nem hiszem, hogy a nagy vadaszatban o felfogja, hogy mit muvel veled! Tok kenyelmes az elete. Ott vagy neki, mindig, kozben pedig jol erzi magat.

En nem hinnem el neki egy pillanatra sem hogy szeret ezek utan. Sajat magat szereti es az izgalmat ami az uj ismeretlen remenybeli egyedulallo lanyokkal jar...

Nekem is volt egy hasonlo kapcsolatom. Jo par evig tartott. - Teszem hozza, en a gyururol csak almodoztam es mostam a szaros gatyait...

Aztan megcsalt egyszercsak es msn-es regi baratnejaval...

Kiadtam az utjat. NAgyon meglepodott, mert mindig mindent elneztem neki. Eltelt par honap es konyorgott vegyem vissza. En meg azt talaltam mondani, hogy kopjon le. NAgyon nehez volt. Mert az eletem resze volt akirol azt hittem a ferjem lesz. Szerencsere nem igy tortent!!!

Szoval ez nem normalis, hogy ismerkedik a hatad mogott! Nem normalis, hogy hulyenek nez.

Sokkal jobbat erdemelnel! S remelem talalsz magadnak olyat aki megbecsul es nagyon szeret.

2008. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát már ne is haragudj, de honnan tudod, hogy találkára sosem került sor???Ha csak barátokat keresnék, nem irogatnék olyat, hogy hiányzik meg stb...Szerintem egy boldog párkapcsolatban nem regisztrál társkeresőre egyik fél sem és nem szédíti a másik nemet neten (meg élőben is!)

Szerintem csak kínzod magad! Tudom, hogy nagyon nehéz megtenni, de az lenne a legjobb, ha szakítanál vele! Ha szeretne, akkor nem bántana meg ilyen dolgokkal! Tudja, hogy neked fájdalmat okoz, mégis csinálja! Szemét egy alak!

2008. máj. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyűrű miatt te vagy a biztos pont, és ha társkeresőn sikerül találnia egy nálad jobbat akkor el fog hagyni érte, teljesen tiszta, hogy erre megy ki a játék:(A legjobb lenne ha találnál jobbat..de ezt neked kell tudnod
2008. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
onnan tudom, hogy sosem került sor találkára, hogy az, aki nem törli ki a 3 hónappal, meg két héttel ezelőtti leveleit, az a tegnapi, mg tegnap előttit sem fogja. Egyébként néztem az utolsó belépés idejét meg az utolsó érkezett leveleket is, és sosem volt konkrét időpont vagy hely megjelölve találkára. Nagyon úgy tűnik egy éve nem csinált semmi ilyesmit, nem lehetséges, hogy mégis van esély rá...?
2008. máj. 25. 12:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha lehetséges, szeretnék férfi szempontból is válaszokat hallani,(akik adott esetben hasonló szituban vannak)
2008. máj. 25. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Találkát telefonon is meg lehet beszélni...

Ne hagyd, hogy hülyének nézzen! Csak játszik veled! A gyűrű semmire sem kötelezi, manapság már egy házasság sem! SAJNOS!

2008. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
sürgősen hagyd ott. mégha szeret is a pasi (amit kétlek), akkor is fontosabb neki az, hogy minél több nőt lefektessen, mint hogy téged ne bántson meg.
2008. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
én gondolkozás nélkül dobnám....
2008. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A párod lehet, hogy szeret, csak unatkozik, s inkább csajozgat lányokkal.Ha barátkozna, akkor nem írkálna ilyeneket.Sajnos tudom, a párom is ezt csinálja/csinálta.Én lebuktattam, s felvetettem a szakítás lehetőségét, de tudott értelmes választ adni, ami érthető, s ez miatt gondoltam végig.

Szerintem nem érdemes fenntartani a kapcsolatot, később is meg fogja csinálni, sőt, majd azzal fog jönni, hogy találkozott az ismerősével, de nem mondja meg, hogy kivel, s ha valamiért megromlik a kapcsolatotok, akkor rögtön az első számú csajhoz megy, aki iránt többet is érez.

Ha barátokat keresne, akkor nem társkeresőn ismerkedne.S ki tudja, hogy találkozott e velük.A barátkozás nem indok, s ha nem tud elfogadható magyarázatot adni neked, akkor ott kellene hagynod, mert így megaláz téged, s ami a legfőbb, nem tekint nőnek sem.:S

2010. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oh látom nagyon régi bejegyzés ez, de muszáj írnom, mert mintha magamat látnám 2-3 éve. Egy ugyanilyen féregtől szabadultam meg akkoriban, aki ehhez hasonlókat művelt még durvább szinten, és bizony volt, h megesett a találka.Az ilyenek nem változnak, én rengeteget szenvedtem érte és mindent megtettem, mire rájöttem. Te ne csináld végig, az egyik leggusztustalanabb férfifajta ez!! A szenvedésem gyümölcse és egy zarándoklaton egy nagyszerű szerzetessel való beszélgetésé, h egy mesebelien tökéletes férfival lehetek együtt majdnem 2 éve :) Írj, h veletek mi történt!
2012. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!