Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb titkod?

Mi a legnagyobb titkod?

Figyelt kérdés
El mered mondani egy anonim oldalon?

2012. febr. 19. 11:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
elmondanám...de nincs titkom!
2012. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocsi de titok.. és nem kötöm az orrodra : DD
2012. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
évek óta hitegetem magam, hogy majd idővel, de csak telik az idő... attól félek, hogy nekem nem jut se igaz barátság, se szerelem.
2012. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hülye leszek leírni:D
2012. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy 4 éves kapcsolatom. Életem egyetlen boldog szakasza. 2008-ban lett vége, azóta nem tudom kiheverni. Persze azóta volt két másik kapcsolatom, de érzem, egyikőjüket se szerettem úgy mint ŐT! Sőt, soha senkit nem fogok úgy szeretni. Azóta is titkon "nyomozok" utána a neten....Hogy néz ki, mit csinál. Pár hónapja megnősült, boldog. Én meg sírok, hogy akár én is lehettem volna a felesége, ha nem hagy el.... Még mindig szeretem.... és megszakad a szívem... De legalább látom a képeken, hogy Ő boldog....
2012. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Talán az, hogy kábítószerezek. Nem rendszeresen, de azért gyakran. Egyetlen ember tudja csak, akivel szoktam...


18/L

2012. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Tegnap egy partin eldöntöttem kiírom, Egyedül érzem magam a 30as évein közepén, , Nagyon! Pontosabban, ha úgy vesszük igazából még soha nem volt barátnőm, S ezt sosem vallottam be senkinek. Tegnap beszélgettem egy pultos csajjal, érdeklődött rólam -nem felszedés céljából, de én nem éreztem a lelkesedést sem, úgy éreztem, "fáradt vagyok" Nem akarom már a világot-nőket meggyőzni, milyen ember vagyok. Beszéltem, és teljesen fájt a fájdalom magány, és a hozzám köthető karakter keveréke, amiből sosem tudtam kimászni. Pedig nem volt mindig így. . . , , Óriási lelkesedéssel, partikkal, sporttal tanulással vágtam neki kamaszkorom óta a nagy élet megélésére, sokszor éreztem, h vettem le NŐ t a lábáról, de sosem gondoltam tovább, s állítólag ez volt a vesztem, mert volt aki küldte a jelzést. .

Persze van oka miért gondolom így: sportos vagyok, adok magamra, viszont arcra sajnos nem vagyok szép ez akeresztem. - Kimerültem, rosszul esik már az élet, meló hely rendben, viszont otthon lenni, lelépni, kirándulni, társaságba menni egyedül. . . Eszembe jutott a legrosszabb is. . .

Egyenlőre nézem a világot, csendben, beszélni sincs kedvem, eljárok mindenhova, sosem éreztem magam ez ügyben elveszve. Sajnos ez az életem, munka, és valahogy megélni lelkesedve a szabadidőt, és tudom, h a kapukat egy őszinte barátnő nyitná ki. . .

2012. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Kipróbáltam a maszturbálást. 14/L

Más titkom nincs.. csak ez az "egy".

2012. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!