Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb titkod?

Mi a legnagyobb titkod?

Figyelt kérdés
El mered mondani egy anonim oldalon?

2012. febr. 19. 11:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ha elmondanám már nem lenne titok :) Egyébként azért nem merem elmondani még anonym oldalon sem, mert annyira szégyenlem, legszívesebben kitörölném az emlékezetemből, ha lehetne...
2012. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy,bármikor kiderülhet,ennyire nem bízok az anonimitásba:)
2012. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Én sem merem...
2012. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista koromban volt egy abortuszom.
2012. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen teherbe estem, a fővárosban megerőszakoltak... mivel nem mertem elmondani, későn derült ki, hogy babát várok... örökbe adtam... mai napig bánom...

21/L

2012. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Nincs titkom. Annyi, hogy szeretek egy lányt akit. A gyermekeim anyjának akarom, vele le élni életem, soroljam. Olyan mint ha a másik felem lenne. Mellette vagyok egész. Sorolhatnám, fülig szerelmes vagyok. Magyarán mondva hülye.
2012. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
40%
Annyit hazudtam már,és ebből adódóan annyi titkom van mindenki felé,hogy le sem tudnám írni.De lehet a legnagyobb,hogy tudom a barátnőmről,hogy lefeküdt a nővére férjével nem is 1x ezt ki kinyögném,nagyon sok ember életét megkeseríteném de nem fogom,pedig élvezném ha meglátnám a Nő arcát,akit csalt a férje fűvel fával,prostikhoz járt és ő azt hiszi neki van a viág legjobb férje.hahaha
2012. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

volt, az exemet megcsaltam (csak csók) mikor még csak pár hetesek voltunk. sosem derült ki, két évig együtt voltunk. akik tudtak róla, azok előtt is tagadtam. az ironikus az a dologban, hogy utána összejöttem azzal a sráccal akivel megcsaltam, és azóta hihetetlen boldogok vagyunk, eszembe se jutna hazudni neki vagy akár csak másra gondolni:) mikor az exemel voltam, még nem tudtam róla, de az nem volt harmonikus kapcsolat:)

azért merem leírni, mert a környezetemben mostmár elég sokan tudnak róla, hiszen egy ideje nem tagadom, a volt barát pedig nincs kapcsolatban senkivel a környezetemben szóval minimális az esélye annak hogy valaha is megtudja (ami max. annyiban érdekelne, hogy nem akarom hogy hazugságnak érezze az együtt töltött éveket mert azért szerettem:))

ja meg szüleim előtt titkolom hogy életemben egyszer kipróbáltam egy (akkor még legláis) tudatmódosítót. kár volt.

azt hiszem ennyi:)

2012. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én sem merem leírni...
2012. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy senki sem tudja valójában mennyire boldogtalannak és szerencsétlennek érzem magam.
2012. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!