Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 rokonom között viszály van....

2 rokonom között viszály van. Mindkettővel jóban vagyok, de választanom kellene?

Figyelt kérdés
Ki nem állhatják egymást, de mindkettőnek van igazság a haragjukban. Mikor az egyik szidja nekem a másikat, akkor is igazat adok (mert van benne) mikor a másik akkor is.
2012. febr. 17. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Az egyik soha sem beszélt velem csúnyán, de ritkán jön el meglátogatni ha én nem mennék évente 2szer, nem találkoznánk, telefonon tartjuk a kapcsolatot, őszintén érdekli a sorsom, felváltva hívjuk egymást, kedves velem de pl olyan hogy mikor találkozunk magához ölel, meg ujjong ha megyek.


A másik régen jobban szeretett, most már szinte idegenként kezel, mikor olyanja van akkor kedves, de volt már hogy nagyon csúnyán beszélt velem. 3 hónapig nem hívott, akkor én felhívtam, majd megint 2 hónapig nem hívott és megint én hívtam. Ő is szokott ajándékot adni, ő mondjuk annyira nem hízelgős mint a másik.


Melyik lehet őszintébb? A szívem az elsőhöz húz mert ő a közelebbi rokonom.

2012. febr. 17. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Dehát miért kellene választanod? Intézzék el õk egymás között a bajukat! En a helyedben nem is avatkoznék bele, még csak úgysem, hogy kinek van igaza!
2012. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkettönek mond meg,ha a másikról beszél neked,hogy ezt a témát kerüljétek,nem vagy hajlandó még csak hallgatni sem.

Ha makacsul ragaszkodsz ehhez,a végén nem beszélnek neked a másikról,és nem érzed kényelmetlenül magad.

Tereld el a témát olyasmire amiről tudod hogy annál szivesebben beszélne,mint a rokonról.

2012. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!