Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek is megosztja...

Lányok, veletek is megosztja anyukátok, hogy apukátok hogyan nem elégíti ki anyukátokat?

Figyelt kérdés

miért mondja el nekem ezeket anyu,hogy neki milyen igényei vannak?

undorodom ettől

nem akarom tudni,hogy apu meg anyu hogyan és hogyan nem csinálja..

meg hogy jó meg hogy lenne jó nekik

sírok

ugye nem normális anyukám?


2012. febr. 17. 18:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%

"Nézőpont kérdése,és népcsoporté.Vannak népek akiknél természetes a szexualitás,több generáció közt.Pl:egy légtérben alvás"

De ez Magyarország!!! Normális, civilizált népeknél alap, hogy nem tárgyalom, hogy szopta le anyám apámat...

2012. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%

apu azt mondta, akármilyen prűd is vagyok, bizony el kell fogadnom a tényt, hogy ők is szexelnek és nem szeplőtelenül fogantam. mindig poénkodik vele, engem nem zavar , mert apu jó fej és tök vicces :)


szerintem anyukádnak nincs barátnője, akivel megbeszélje, vagy te állsz hozzá a legközelebb. normális, csak nyitottabb, mint te, ez van. engem is zavar ha ilyenekkel próbálkozik, megkérem ne tegye :D

2012. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%

nehogy már, ti képesek lennétek megszakítani a kapcsolatot az anyátokkal, csak mert nincs neki más, akivel megbeszélje a nemi életét?


én sem szeretem hallgatni, van egy határ - én csak problémákkor beszélem meg vele az ilyesmit vagy védekezéssel kapcsolatos kérdésekben, de hát csak a szüleim állnak hozzám a legközelebb, nyilván emiatt nem küldeném el a francba azt aki megszült, akármilyen furcsa témákkal is áll elő.


mondom én se szeretem hallgatni, mert furcsa hogy a szüleimről van szó,de ne legyünk már álprűdek, a szex TERMÉSZETES. mindenki szexel. a dédszüleink is. így születtünk. ennél elemibb, természetesebb dolog nincs.

2012. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a nemi élet szerintem már erősen a MAGÁNélet kategóriába tartozik. Én speciel nem locsogok senkinek sem a mi hálószoba titkainkról...
2012. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy osztálytársam aki egyszer elmesélte, hogy nem elég az, hogy ő neveli a pici húgát, mert az anyja mindig elmászkál hanem még el is meséli neki, hogy az apjával nem akar szexelni, mert ezt meg ezt rosszul csinálja. És a lánynak kellett fedeznie az anyját mikor eljárt megcsalni az apukát. A lány nem bírta ezt a lelki terhet, kifakadt, elmondta az apjának az anyja meg kidobta.


Vannak hülye szülők na.

2012. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyim "dicsekedett" arról, hogy a papám még 73 évesen is csinálta....Akkor mondjuk a mamám még csak 62 volt. De naaa, nekem még ezt is megdöbbentő volt hallani :O
2012. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!