Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, veletek is megosztja...

Lányok, veletek is megosztja anyukátok, hogy apukátok hogyan nem elégíti ki anyukátokat?

Figyelt kérdés

miért mondja el nekem ezeket anyu,hogy neki milyen igényei vannak?

undorodom ettől

nem akarom tudni,hogy apu meg anyu hogyan és hogyan nem csinálja..

meg hogy jó meg hogy lenne jó nekik

sírok

ugye nem normális anyukám?


2012. febr. 17. 18:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

szólj rá,

én is anyukám legjobb barátnöje vagyok, ö is szivesen mesél ilyesmikröl, de nem szoktam hagyni elfajulni a dolgokat, ha megmondod neki, hogy: ... bocs anyu... engem ez annyira ... nem nyagyon érdekel,

akkor elöbb utóbb elhagyja, és maximum akkor oszt meg veled valami ilyesmit amikor tényleg elengedhetetlen szükség van a tanácsodra,

nálunk ez már ugy müködik, hogy én bármit elmondhatok, ö meg tudja mit mondhat el,

amugy anyukáddal semmi baj nincs, kicsit tul modern szülö, de emiatt nehogy megromoljon vele a kapcsolatod vagy ilyesmi :)

2012. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát már mondtam neki,hogy nem akarom hallani,de szerinted érdeklte őt?
2012. febr. 17. 18:40
 13/26 anonim ***** válasza:

:S jajj, most olvastam, a 8 éves sztorit, mondjuk igy már tényleg nem teljesen egészséges,

akkor nem tudom, hagyd ott a manoba amikor elkezdi

vagy ha ez nagyon gáz már neked, menj kollégiumba vagy albiba - de ez mondjuk drasztikus probléma megoldás

vagy szervezz találkát neki a barátnöivel hátha akkor ök leveszik a terhet a válladrol

2012. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Ez undorító.Szerintem menekülj.
2012. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
már különélek,neki nincsenek barátnői, mit csináljak még most se fejezte be így,hogy nem élek vele
2012. febr. 17. 18:45
 16/26 A kérdező kommentje:
Szerintetek más egy ilyen anya mellett már öngyilkos lett volna ?Csak kíváncsi vagyok,hogy vajon jól bírtam-e eddig.
2012. febr. 17. 18:47
 17/26 A kérdező kommentje:
Bocs,nem magam akarom fényezni,csak kíváncsi vagyok,hogy más családokban milyen az élet,milyen lehet egy normális családban élni...
2012. febr. 17. 18:48
 18/26 anonim ***** válasza:
72%
Hát azért öngyilkos nem hiszem, bár én megmondanám anyunak, hogy 'na jó anyu, engem nem igazán érdekel, ezt beszéld meg apuval' De hálisten eszébe sem jut, nekem az a 'kedvencem' mikor elkezdenek veszekedni, és anyuék pl: az óvszerről beszélnek.. Mondjuk csak röhögök, és felrakom a fülest, aztán ennyi! 14L
2012. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%
Hát azért öngyilkosnak emiatt nem kell lenni, de tény, hogy én sem szeretnék ilyesmit hallgatni a szüleimtől/szüleimről.
2012. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem laksz vele könnyebb a helyzeted, mert akkor nem vagy kénytelen hallgatni.

Megmondod neki, hogy amíg ezt nem fejezi be, nem látogatod meg, se telefonon nem beszélsz vele.


Ha még ezek után is folytatja, be is fejezed vele a kapcsolattartást.


Emiatt öngyilkos lenni?:S Biztos hogy nem, ennél vannak rosszabb dolgok is.

2012. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!