Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznál 1000 euros fizetésér...

Dolgoznál 1000 euros fizetésért mc donaldsba?

Figyelt kérdés
1000 euro,a vonat jegyedet fizetik és választhatsz egy vagy 2 műszak között és dolgozhatsz éjjel is akkor 50%-al többet kapnál.vállalnád?
2012. febr. 16. 17:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus magyar mentalitás:


"Hiába keresnél háromszor jobban, mint itt, nehogy elvállad már, mert ott mások még többet keresnek. Inkább dögölj éhen itthon a semmi fizetésekért, de legalább azt látod, hogy mások is éhen döglenek"


Na ezért a mentalitásért fog megdögleni ez a nép, és meg is érdemli!

2012. febr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

ja ez az, nem szól ellene semmi....


amúgy nem olyan rossz a Mc-i. ebédszünetben kreálhatsz magadnak szendvicseket majd stb. ha jó a társaság akkor nem lesz rossz.

de az éjszakai műszak a legjobb.

2012. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Jaja 31-esnek igaza van.


Leírja a kérdező, hogy itthon lakik, határ mellett, szóval kvázi nem költözik ki,csak kijár dolgozni és úgy keres heti 40 órában 1000 eurót.


Basszus az 300 000 forint. Én diplomával a szakmámban, nem rossz melóhelyen a felét keresem.


És akkor még van aki azt mondja neki, hogy ne menj, mert odakint ez sz@r fizetés? És itthon? Nem a kinti viszonyokat kell nézni könyörgöm ha egyszer itthon marad.


Hogy lehet ekkora hülyeséget mondani?!


Ha beszélném a nyelvet és közelben laknék simán elvállalnám.

2012. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Én nem kínlódtam az egyetemen. Én nagyon szerettem. De mégsem vagyok annyira büszke magamra.


Bár szeretem a szakmám és abban is dolgozom, így utólag elgondolkodtam, hogy csinálni kéne valami szakközepet, mert lassan már nincs normális villanyszerelő, de diplomások söprik kint a havat FKF-es mellényben.


Nem olyan nagy cucc egy diploma, hogy fennhordjuk az orrunkat.


Egyedül az orvosit, gyógyszerészt meg a mérnöki diplomákat tartom teljesítménynek. De ez az én véleményem.


A 21-es ihlette a választ.

2012. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Én orvosira járok, és szerintem állati elkeserítő, hogy 6 év egyetem meg sok év rezidenskedés és szakirányú képzés után kevesebbet fogok keresni itthon orvosként, mint külföldön a mcdonaldsban. Szerintem vállald el kérdező, mit veszíthetsz?
2012. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Theorba ***** válasza:

Feltétlenül elvállalnám, ha én is kb. 30 alatti lennék.

(Kb. ennyire lőttem be a kérdezőt.)


Ezt a pénzkereseten felül elsősorban Kalandnak, későbbi lehetséges kiindulási pontnak, és nyelvtanulási lehetőségnek fognám föl.

Szemben a válaszadók egy részével, akik állandó életcélként értelmezik a felvetést.

2012. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
hát tudod havi 300 ezerért én akár életcélként is bevállalnám, ha közben itthon élnék...
2012. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!