Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznál egy gyárban, ahol...

Dolgoznál egy gyárban, ahol rengeteg nő van? 2 műszakban? Az milyen munka? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ilyen helyen dolgozok. szara melo. a nőkkel-idősek és fiatalok-jól kijövök,el lehet velük hülyülni. Az öeregeknek a sexen kívül nincs mást témájuk.

22/F

2010. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgozok vagyis egy részlegen.. hát szerintem nagyon ellehet beszélgetni, de ha nő vagy akkor készülj fel hogy lesz kibeszélés.. azt meg kell szokni... Ha pedig férfi vagy akkor semmi akadály a kedvencük leszel!:) Mert nálunk is dolgozik egy férfi szórakoztató és minden nő szereti.. persze ez külföldön van.. és egy műszakban van.. Ha van valami kérdésed nyugodtan írd meg.:-) 24N
2010. aug. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne dolgoznék? Ha tisztességes munka, és nem lenne más, simán elvállalnám.
2010. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Nekem az összes nő megvolt kb.1 év alatt.
2010. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Kibeszélést azt sejtettem, bár gondolom az mindenhol van. De itt durvább lehet, hiszen nincs semmi szellemi munka, ami lekötné a figyelmet gondolom:S
2010. aug. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!