Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznál 1000 euros fizetésér...

Dolgoznál 1000 euros fizetésért mc donaldsba?

Figyelt kérdés
1000 euro,a vonat jegyedet fizetik és választhatsz egy vagy 2 műszak között és dolgozhatsz éjjel is akkor 50%-al többet kapnál.vállalnád?
2012. febr. 16. 17:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
19%

ma 17:23 vagyok

Csab tudod, én azért voltam kitűnő tanuló egész életemben és azért kínlódtam végig 5 év egyetemet, közben és utána továbbképzéseket, hogy találjak munkát a szakmámban és ne éhezzek...

2012. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

ma 18:01


erre meg csak azt mondom hogy sok egyetemet végzett ember nem tud elhelyezkedni a szakmájába és azt os elárulom hogy sok egyetemista dolgozik a mc donaldsba nem hogy ott kint 1000 euroért hanem itthon 80 ezerért.csak hát akinek ugye büdös a munka...

2012. febr. 16. 18:07
 23/37 A kérdező kommentje:
még annyi hogy vannak élethelyzetek amikor az embernek nem azt kell néznie hogy mit szeretne hanem azt hogy éhen ne halljon és legyen fedél a feje felett és ilyen esetekben nincs az hogy én ezt meg azt szeretném,mert máskülönben mész a híd alá ha nem vállalsz be alantas munkát 300 ezer ft-ért.
2012. febr. 16. 18:10
 24/37 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem mit vergődsz. A kérdés az volt, hogy dolgoznék vagy nem. Válaszoltam, hogy nem, mert nekem fontos, hogy szeressem a munkám, aztán elmondtam, hogy meg is küzdöttem érte, hogy azt dolgozhassam, amit szeretek. Mi is a gond? Mondtam egy szóval is, hogy ne menj?
2012. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
senki nem vergődik rajtad kívül,csak nekem az jött le hogy te akkor is a szakmádba szeretnél dolgozni ha éppen nem találnál munkát és éppen az éhen halás küszöbén lennél.
2012. febr. 16. 18:25
 26/37 anonim ***** válasza:
93%
Ne hallgass rájuk:D Ha a határnál laknék, én is csinálnám... Jobban keresnél vele, mint itt a diplomások nagy része.
2012. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
92%
Fogadd el az állást!Én dolgoznék 1000euroban mekiben még takarítóként is.Majd feljebb lépsz a ranglétrán,vagy félév múlva találsz jobb melót és kész.
2012. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
93%
2012/2/16 18:01 kommentelőnek: attól még, hogy kítűnő voltál meg elvégeztél egyetemet az még nem azt jelenti, hogy Te képes vagy megállni a talpadon :D ez az egész nem jelent semmit, annak áll a világ, aki minden lehetőséget megragad. Persze fontos a műveltség is. ;) Szerintem vállald el! Mindent bele!
2012. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
91%
Persze, és szerintem te is tudod a választ, hogy megéri-e? Már miért ne? Nem is olyan nagyon rossz az a pénzz,( még kinnt sem, nemhogy itthon!!!, föleg az éjszakai müszakos:)nem tudom egyesek mit képzelnek, kinn kolbászból van a kerítés? Vagy szaladnak a külföldiek után, hogy "elkeljen" az állás. Nekem nem egy ismerösöm dolgozott(ik) kinn, ebben a magaslatban, söt szakmunkásokat sem árasztják el a nagy pénzekkel kb. 1400€ a havi fizetésük 40 órában!!Ragadd meg az alkalmat, mert sokaknak nem adatik meg még ez sem!
2012. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy most tulajdonképpen mi a kérdés?! Azaz mi szól ELLENE? Mert hogy fél éve nem dolgozol, most meg heti 40 órás munkával ennyi pénzt kereshetnél...Sokan a két kezüket összetennék ha ilyen munkalehetőséget kapnának. Te meg itt kérdezgeted h vállalnánk-e...hát nem, én is biztos inkább tovább verném a f..omat.
2012. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!