Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét és igazságt...

Miért ilyen szemét és igazságtalan velem az apám?

Figyelt kérdés

Reggel már veszekedett velem a semmiért, állandóan csak a hibát látja bennem. Amikor suliba megyek mindig köszöntem neki soha nem köszönt vissza, ma nem köszöntem, flegmán oda vágott egy "talán szia vagy valami"-t. Amikor haza jöttem egyből mondta hogy söpörjem össze a havat(a 14 éves húgom egész nap itthon volt), össze söpörtem, állandóan csak piszkál. :S Saját gépem van, saját szoba meg minden, és mondta hogy a tesóm jön a szobámba gépezni! :O Mondtam hogy most ne, mert a barátommal beszélek, akit csak hétvégén látok, mert apa nem engedi hogy találkozzunk. :/ De mondta hogy már a hétvége se biztos. :'( Rendesen járok suliba, a tesóm nem, lop, stb. :S Mondtam hogy most ne jöjjön ide, erre mondta hogy akkor vegyem le a jelszót a gépről, holnap szétszedi. A tesóm ellopta nem 1 ruhámat, rá nem szól, ha nem tanul akkor se, viszi ide-oda,én meg mindig szívok a semmiért. :S Sose ártottam senkinek semmit. Többször mondta hogy utál csak nehezen elvisel, nem kellek neki, nyugodtan elköltözhetek. Miért ilyen velem? :'( Ha lenne hova mennem már itt se lennék!!

17L


2012. febr. 15. 20:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, költözz el! :)

Vagy várd meg a 18. születésnapodat amikor nagykorú leszel és utána már nem számítasz olyan gyereknek akinek a szüleivel kell élni!

Nagyon sajnállak... szomorú, hogy ilyen az apukád.

És a tesóddal vajon miért nem ilyen?

2012. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Vagy egész egyszerűen nem tudsz felnőni, hogy helyesen ítélj meg dolgokat. Tesód 14 éves? Te meg megrekedtél egy hasonló életkori szinten.. nem tudom milyen szüleid vannak, de mindenképpen rosszul csinálnak valamit. Példát kéne mutatniuk. Tudod azt gondolom, hogy tesódat azért nem piszkálják, mert életünk egyik legnehezebb szakasza a kamaszkor. Nyilván úgy érzi, hogy mindenki ellene van, a világ a visszájára fordul és ezt igenis tolerálni kell, amire minden szülőnek más módszere van (a cigizést, diszkót én nem engedném, de legyen így, az ő gyereke). Te 17 vagy, korrigálható. Arra nem is gondolsz, hogy apád tud valamit a barátodról, amit te nem? .. Vagy éppen ezért nem enged sehova, mert nagyon félt? Nem lehet egyszerű nekik sem szülőknek lenni, ha ennyire érdekes felfogású gyerekeik vannak..:( Bár tény, hogy nagyrészt erről ők tehetnek.
2012. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Most őszintén. Szerinted apád jó fej tesóddal, amiért engedi cigizni, meg diszkóba?.. Meg pasizni?.. Valószínűleg értelmesebb felfogása lehet most ennyi idősen, mint neked 17 évesen.. :) Nem lejáratnod kéne tesódat sem itt, hanem kiállni mellette, beszélgetni és ismerni egy kicsit a gondolatait. Hol a kommunikáció? Szép kis világ..
2012. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet... Azaz, az helyett, hogy kibeszéled a testvéred, meg magadban szomorkodsz, hogy ő miért ilyen, az helyett ülj le vele beszélni.. És mondd el neki a véleményed, hogy ezt nem szabadna, mennyi betegséget összeszedhet. 19 éves korára ki fogja élni magát :/

Szóval próbáld jobban megismerni őt és tanácsokkal ellátni. Ez a legtöbb, amit tehetsz, hogy legalább a húgoddal jóba legyél :)

2012. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!