Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét és igazságt...

Miért ilyen szemét és igazságtalan velem az apám?

Figyelt kérdés

Reggel már veszekedett velem a semmiért, állandóan csak a hibát látja bennem. Amikor suliba megyek mindig köszöntem neki soha nem köszönt vissza, ma nem köszöntem, flegmán oda vágott egy "talán szia vagy valami"-t. Amikor haza jöttem egyből mondta hogy söpörjem össze a havat(a 14 éves húgom egész nap itthon volt), össze söpörtem, állandóan csak piszkál. :S Saját gépem van, saját szoba meg minden, és mondta hogy a tesóm jön a szobámba gépezni! :O Mondtam hogy most ne, mert a barátommal beszélek, akit csak hétvégén látok, mert apa nem engedi hogy találkozzunk. :/ De mondta hogy már a hétvége se biztos. :'( Rendesen járok suliba, a tesóm nem, lop, stb. :S Mondtam hogy most ne jöjjön ide, erre mondta hogy akkor vegyem le a jelszót a gépről, holnap szétszedi. A tesóm ellopta nem 1 ruhámat, rá nem szól, ha nem tanul akkor se, viszi ide-oda,én meg mindig szívok a semmiért. :S Sose ártottam senkinek semmit. Többször mondta hogy utál csak nehezen elvisel, nem kellek neki, nyugodtan elköltözhetek. Miért ilyen velem? :'( Ha lenne hova mennem már itt se lennék!!

17L


2012. febr. 15. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert egyre őrültebbek az emberek, és az apád sem kivétel, te vagy számára a bűnbak.

Próbáld az életedet úgy rendezni, hogy minél hamarabb önállósodj.

2012. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De már nem bírom hogy nem csinálok semmit, hozzá se szólok mert soha egy kedves szava nincsen hozzám, és állandóan én vagyok a szemét. :S Haza értem csináljak ezt, csináljak azt, stb. :S És állandóan a kedvében kéne járnom (bár azt nem tudom hogy egyáltalán lehet e?!), hogy ne tiltson el semmitől?! A tesóm mehet diszkóba, az hogy pasizik és napokra eltűnik, cigizik, nem gond!
2012. febr. 15. 20:47
 3/14 anonim válasza:
100%

Hát az szép, főleg hogy húgod 14?? :OO

Nálam azért nem ilyen durva a helyzet de már sokszor megfogadtam hogy lelépek! Nekem is van egy 14 éves húgom akinek mindent megengednek, nagy ribanc is lett, vagyis 1 pasija van de azért 14 évesen nem kéne dugni szerintem...-.-" Elcsórom szüleim pénzét és költözzünk el valahova együtt! :DD

2012. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
anyud nincs? ö nem tud megvédeni?
2012. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sose mérd magad máshoz, mert úgyse találod meg az értelmét, hogy neki miért szabad mindent, neked meg miért nem. Mert nincs is értelme.

Egy olvasnivaló:

[link]

2012. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Benne vagyok, mehetünk! :D

Én ha ilyen korban ilyet csináltam volna, már szerintem nem lennék az élők között. Meg hogy lop másoktól, jönnek ide a szülők meg akiktől lopott apám le se szarja, minden meg van neki engedve. :/ Bulizni nem enged!

2012. febr. 15. 21:29
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos üdv a klubban.Nekem is ilyen volt a faterom.Sőt.Szerintem költözz el minél hamarabb,nem érdemli meg,hogy szeresd.És rá se nyisd az ajtót többet.
2012. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
#3 vagyok, Szóval benne vagy hmmm :) Honnan tudod hogy nem valami 50 éves perverz vagyok, aki szereti a fiatal lányok hulláját megerőszakolni? :$ :D
2012. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Poénból írtam:)
2012. febr. 16. 16:09
 10/14 anonim válasza:
Én is, nyugi..am 17F ;)
2012. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!